‘Torba yasa’ esnafa anlatıldı

23 Ekim 2014 17:06
‘Torba yasa’ esnafa anlatıldı

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) ve Antalya Vergi Dairesi Başkanlığı, 6552 sayılı torba yasasında çıkan vergi affı ile ilgili konferans düzenledi. Konferansa MESO Başkanı Hasan Çelik, MESO Yönetim kurulu, Antalya Vergi Dairesi Başkanı Halil Akça, Antalya Vergi Dairesi Gelir İdaresi Grup Müdürü Mehmet Bilgiç, Manavgat Vergi Dairesi Müdürü Husrev Baş ve çok sayıda esnaf katıldı.

Vergi affı ile ilgili bilgi veren Antalya Vergi Dairesi Başkanı Halil Akça, esnafların bu yasanın hangi maddelerinden nasıl yararlanabileceklerini ve çıkan torba yasasının esnaflar için nasıl bir fırsat olduğunu anlattı.

Gelir dairesi grup müdürü Mehmet Bilgiç, yasayla ilgili sunum yaparak torba yasada nelerin bulunduğu, hangi tür borçların bu affa girdiği ve nasıl yararlanabileceklerini, peşin ve vadeli ödemelerdeki ayrıntıları anlattı. Sunum sonunda katılımcıların sorularına da cevap veren Bilgiç, böyle bir toplantı ile yasayı esnaflara anlatma imkanı veren MESO Başkanı Hasan Çelik’e de teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle