Tanyeli'nin annesi kanserle savaşıyor

02 Temmuz 2015 17:43
Tanyeli'nin annesi kanserle savaşıyor

Çocukluğunda ailesini terk eden babasına yüz çevirdiği için eleştirilen Ebru Gündeş, annesi kanser olan oryantal Tanyeli'nin en büyük destekçisi oldu.

Bir döneme damga vuran dansöz , zor günler geçiriyor. Bir süredir hastanede yatan annesine kan kanseri teşhisi konmasıyla sıkıntılı zamanlar yaşayan oryantale, en büyük destek ünlü sanatçı'ten geldi.

EBRU GÜNDEŞ SIK SIK ZİYARET EDİYOR

Gündeş'in kendisini sık sık aramasının yanı sıra hastaneye de geldiğini söyleyen Tanyeli, "O benim kanatsız meleğim. En başından bu yana bana hep destek oldu. Ona çok şey borçluyum. Annemin ömrünü uzattı. Annem onu çok severdi. Yanına gelip, ziyaret edince adeta hayata döndü. Allah Ebru Gündeş'ten razı olsun. İnsanın dotu kötü günde belli olurmuş. Ebru da bana bunu gösterdi" dedi.

KENDİ BABASIYLA GÖRÜŞMÜYOR

Ebru Gündeş'in bu dostluğu akıllara çocukluğunda kendilerini terkedip giden babalarına yüz çevirmesini getirdi. Sanatçının şöhret basamaklarını hızla tırmandığı sıralarda öldüğünü söylediği babası Remzi Gündeş'in, Bakırköy'de bir eskici dükkanında yaşam mücadelesi verdiği ortaya çıkmıştı.

Baba Gündeş'in görüntüleri sanatçıya tepki oluşmasına neden olmuştu. Ailesine bakmamakla suçlanan sanatçının, Tanyeli'nin annesine olan ilgisi takdir topladı.

Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle