RE/MAX Garden ile başarı kaçınılmazdır

26 Ocak 2013 08:41
RE/MAX Garden ile başarı kaçınılmazdır

RE/MAX Garden Manavgat tarafından düzenlenen ‘Kariyerinizde Devrim’ gecesi büyük bir katılım ile gerçekleşti.

RE/MAX Garden Manavgat tarafından her ay düzenlenen ‘Kariyerinizde Devrim’ gecesi kapsamında Manavgatlı girişimci vatandaşlara “Emlak Sektörü ve Gayrimenkul Danışmanlığı” semineri, RE/MAX Garden Manavgat’ın uzman danışmanları tarafından verildi. RE/MAX Garden Manavgat tarafından verilen sertifikalı “Emlak Sektörü ve Gayrimenkul Danışmanlığı” semineri kapsamında vatandaşlara mesleki çalışmaları, çalışma ortamları, iletişimleri ve kurdukları sıcak RE/MAX ailesi anlatıldı.

RE/MAX Garden Manavgat’ın Broker/Owner Hüseyin Korkut Tüter RE/MAX’ın kuruluşu ve Dünya’daki önemini ile bulunduğu noktalara değinerek RE/MAX hakkında seminere katılan vatandaşlara kapsamlı bilgi verdi.

“Emlak Sektörü ve Gayrimenkul Danışmanlığı” seminerinde, RE/MAX Garden Manavgat’ta nasıl işe başladığını ve iş ortamı hakkında bilgi veren RE/MAX Garden Manavgat Gayrimenkul Danışmanı Ali Avcı; “Ben Manavgatlı olarak hep turizm işlerinde bulundum. Ama RE/MAX Garden ailesine katıldıktan sonra gerçekten hayatımda çok şeyler değişti. Turizm ortamından çıkıp böyle bir mesleğe geçmek bazı insanlar için çok zor olur ve benim içinde ilk başlarda öyle oldu ama buradaki sıcak ailevi ortamı gördüğüm zaman çok şaşırdım. Ben burada ekip olmayı öğrendim. Gerçekten eğer bir ekip işi yapıyorsanız başarıyı elde etmemeniz imkansızdır. Şuan gerçekten çok mutluyum böyle bir ekibin içinde her gün başarılarıma başarı katıyorum. İlk işe başladığımda turizmde kazandığım miktarın yarısını kazansam iyidir diyordum. Çünkü buradaki çalışma rahatlığı gerçekten kendi işimde yoktu. Ama işe başladıktan sonra geçen zaman süresince elde ettiğim parasal miktar gerçekten kendi işimden kazandığım miktarın iki katıdır. Şuan gerçekten bulunduğum işten ve çalışma arkadaşlarımdan çok mutluyum. Sizleri de ailemiz arasında görmek isteriz” diye konuştu.

RE/MAX Garden Manavgat Genel Koordinatörü Zennure Özen takım ruhunu ve işlerini sevmeleri ve zevk alarak başarının kaçılmaz olduğunu belirterek; “Durmaktan, etrafı seyretmekten, uzun uzun dinlenmekten, hiçbir şey yapmadan ufka bakmaktan hoşlananlardan olmayalım. Kendimizi çalışmak, üretmek, proje bulmak bazılarını hayata geçirmek, birilerini harekete geçirmek isteği herkeste vardır. Ve unutmayın ki bunlar sizin ellerinizdedir. Unutmayın ki başarı ekip işidir ve biz RE/MAX ailesi olarak gerçekten bir aile olarak başarıyı elde edebiliyoruz. Onun için önce kendimizi sonra iş arkadaşlarımızı ve daha sonra ise işimzi sevmemiz lazım, işte o zaman gerçek başarıyı elde edebiliriz. İşte o zaman aile olmanın hazzına varabiliriz. İşte biz burada bunu yapıyoruz. Bir aile olarak beraber hareket edip beraber başarıyı yakalıyoruz” dedi.

RE/MAX Garden Manavgat’ın Broker/Owner Ali Yıldırım Kocabacak ise RE/MAX Garden Manavgat’ın 2012 yılı birincisi ve en çok ciro elde eden firma olduklarını belirterek; “Biz RE/MAX Garden olarak Manavgat’a bunu anlatamadık. Ve bu yüzden kariyerimizde devrim gecesini yaptık en azından şimdi katıldığınız bu seminer şuan hiçbir işinize lazım omasa bile ilerleyen yıllarda yani 2 yıl 3 yıl veya bilemediniz 5 yıl sonra dar bir anınızda bende hiçbir işiniz olmasa bile bir zamanlar RE/MAX Garden’ın verdiği bir “Emlak Sektörü ve Gayrimenkul Danışmanlığı” seminerine katılmıştım diyip gayrimenkul danışmanlığı işinize başlayabilirsiniz. Bizim buradaki amacımız bundan ibarettir. İşimizi sizlere en güzel şekilde anlatıp sizleri bilgilendirerek gelecekte eğer yapmak isterseniz gayrimenkul danışmanlığı işinizde size yardımcı olmaktır. Bu güzel geceye ve seminerimize katıldığınız için çok teşekkür ederim. Umarım bu seminerde gerçekten siz değerli katılımcılara bir nebzede olsa işimizi ve RE/MAX ailesini tanıtabildiysek ne mutlu bize, unutmayın ki başarı sizin elinizdedir” diye konuştu.

“Emlak Sektörü ve Gayrimenkul Danışmanlığı” semineri sonunda katılımcılara RE/MAX Garden Manavgat Genel Koordinatörü Zennure Özen tarafından sertifikaları verildi.

Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle