MATSO’da il kadın ve genç girişimciler kurulu seçimi gerçekleştirildi

26 Aralık 2014 17:57
MATSO’da il kadın ve genç girişimciler kurulu seçimi gerçekleştirildi

MATSO’da, TOBB Antalya İl Genç Girişimciler ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelerinin seçimleri gerçekleştirildi.

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO)’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya İl Genç Girişimciler ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelerinin seçimleri gerçekleştirildi. MATSO Meclis Salonu’nda saat 10.00’da başlayan oy kullanma işlemi 16.00’da sona erdi. Seçim sonuçlarında Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Manavgat ekibinde Deniz Ekici, Emiş Emel Yıldırım, Hatice Baş ve Dr. Serpil Akçacıoğlu, Genç girişimciler kurulunda ise Deniz Tanır, Ş. Hazar Atalay ve Orçun Veysel Kaya yer aldı.  Manavgat’ı Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’de Deniz Ekici, Emiş Emel Yıldırım, Antalya İl Genç girişimciler kurulunda ise Deniz Tanır, Ş. Hazar Atalay temsil edecek. Seçim sonrasında seçilen üyeleri MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ve Yönetim Kurulu üyeleri tebrik etti.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş yaptığı konuşmada seçimin hayırlı olmasını dileyerek komitelerin yapacakları proje ve faaliyetlerde yönetim olarak destek olacaklarını söyledi. Manavgat’ta 38 TOBB Kadın ve 40 TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesi olduğunu hatırlatan Başkan Boztaş, bu ailenin ekip ruhu ile çalışacağını belirtti


Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle