MATSO ile Yapı Kredi’den protokol

28 Mayıs 2015 17:57
MATSO ile Yapı Kredi’den protokol

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) ile Yapı Kredi Bankası arasında işbirliği protokolü imzalandı.

 

MATSO üyelerine yönelik banka ürünlerinden avantajlı şekilde yararlanması amacıyla Yapı Kredi Bankası ile iş birliği protokolü imzaladı. İş birliği sözleşmesi MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ile Yapı Kredi Bankası Antalya Bölge Müdürü Şadi Cengiztekin arasında imzalandı.

MATSO’da gerçekleşen imza töreninde MATSO Meclis Üyesi Fatih Tatar, Yapı Kredi Bankası Doğu Antalya Saha Müdürü Özen Çakan, Yapı Kredi Bankası Manavgat Şube Müdürü Hafize Sezgin, Yapı Kredi Bankası Manavgat Sanayi Şube Müdürü Habil Sezer Bayraktar, Yapı Kredi Bankası Side Şube Müdürü Kerem Narcı, Yapı Kredi Bankası KOBİ Müşteri İlişkileri Müdürü Ahmet Aydın hazır bulundu.

Yapı Kredi Bankası Antalya Bölge Müdürü Şadi Cengiztekin,  yapılan protokol ile birlikte MATSO üyelerinin daha uygun şartlarda bankalarının ürünlerinden yararlanabileceklerini belirterek böyle bir protokol imzalamaktan son derecede mutlu olduklarını söyledi. Protokolün her iki taraf içinde yararlı olacağına inandıklarını ifade eden Cengiztekin, protokol imzalama nezaketi gösteren Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ve MATSO yönetimine teşekkürlerini sundu.

Başkan Boztaş, ise yapılan protokolle Oda üyelerine bankanın daha ayrıcalıklı ürün ve hizmet sunacağını belirterek her iki kuruma da hayırlı olmasını diledi.

 

 

Kaynak : www.akdenizhaber.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle