MUTLU YILLAR

Başta canını ortaya koyup cankurtaran sağlık çalışanları Başhekimden, doktoruna, hemşiresine sağlık çatısı altında bulunan herkesin yeni yılını tüm içtenliğimle kutlar 2021 yılının sağlıklı mutlu huzur dolu bir yıl geçirmelerini dilerim.
Sayın Kaymakamım Mustafa YİĞİT`İN, Sayın Belediye Başkanı Şükrü SÖZEN`İN kaymakamlık ve belediye çatısı altında olan herkesin yeni yıllarını en içten dileklerimle kutlarım.
Yasalar olmadan demokrasi olmaz. Yasaları yerine getiren Başsavcım Sayın Ramazan Yılmaz ile savcılarım, hakimlerim ve yargı çatısı altında bulunanların yeni yıllarını tüm kalbimle kutlarım.

Güvenlik, Emniyet Birimleri herkesin zamanı geldiğinde emniyete işi düşer. 
Çünkü emniyet kişinin canının, namusunun, malının sigortasıdır. Başta Sayın Emniyet Müdürüm Ömer Zafer KARAARSLAN, Askerlerin, Jandarma Teşkilatının, komiserlerin, polislerin, bekçilerin ve emniyet çatısı altında bulunan herkesin yeni yılını kutlar 2021 yılı huzurlu, mutlu bir yıl olmasını dilerim. 

İnsanoğlu yaşadığı her günden bir ders alır. 1980 yılında ben 24 yaşında idim. O zamanlar sağ-sol diye bir kutuplaşma vardı. İnsanlar birbirini öldürüyordu. 1980 öncesini bir daha yaşamak istemiyorum. Çünkü fikirleri, düşünceleri farklı diye kardeş kardeşi öldürüyordu.
Siyasi kanata tebriğimi şu yönde yapıyorum. 
Bütün siyasi partilerin, Genel Başkanlarından Yardımcılarına, İl başkanlarından İlçe Başkanlarına kadar ülkenin huzur ve menfaatleri doğrultusunda hareket edenlerin yeni yılını tüm içtenliğimle kutlarım.
2021 yılının ülkemize sağlık, bereket ve güzel günler getirmesini dilerim.
Mutlu yıllar Türkiye`m…
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 3726