ÖMER ŞAHİN

Ömer Şahin ismini Manavgat siyasetinde tanımayan yoktur.

Yaklaşık 30 yıldır Manavgat siyasetinin içinde yer almış kişiliğinin yanı sıra geçmişte ve bugün kentimize vermiş olduğu hizmetleri takdir edersiniz etmezsiniz bilemem dün Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat koordinatörlüğünden istifa ettiğini basın mensupları ile paylaştı.

Günahı ile sevabı ile yapmış olduğu hizmetleri aktardı.

İçinde ukte olanları aktardı bizlere.

Siyasi görüşümüz terste olsa kendisi ile geçmişten günümüze gelen süreç içerisinde hep hoşgörü ve tevazu içerisinde siyasetçi, basın mensubu ilişkimiz devam etti.

Bundan sonrada devam edecek.

Siyasete giren insanlar bazı görevlerden istifa etse de siyaset arenasından ayrılamaz.

Ayrılması da mümkün değildir.

Özelde ve genelde istifa nedenini açıkladı.

Özel konular bizde saklı olmak üzere siyasetin işleyişinden dolayı partisinin önünü açmak adına istifa ettiğini ve bundan sonraki süreçte yaklaşan seçimler sürecinde sekiden olduğu gibi partisinin neferi olarak hizmete devam edeceğini açıkladı.

14 Mayıs 2041 tarihinde hiçbir görev talep etmediği halde kendinse Büyükşehir Belediye başkanı Menderes Türel tarafından verilen görevi bugüne dek kendisine göre en iyi şekilde yerine getirdiğini birçok eksiği tamamladığını,kendisinden sonra gelecek ismin kim olursa olsun daha rahat ortamında çalışacağını söyledi.

Kuruluş aşaması gerçekten zordur.

Büyükşehir yasasının ilk günlerinde yasayı tam anlamıyla anlayamamış bir toplumda yeniden yapılanma işini üstlenmek siyasi tecrübesini de ortaya koyarak Manavgat’a hizmet vermek hiçte kolay olmadı.

Yeri geldi eleştirdik Ömer Şahin’i..

Yeri geldi hizmetlerinden dolayı takdir ettik.

Kalemimizi sivriltmedik.

Siyasi düşüncelerimizin ayrı olmasına karşın kendi düşüncesinden öncelikle Manavgat olduğunu bildiğimiz için Manavgat için ne gerekiyorsa yapılmasını istedik.

Manavgat’ın çıkarları doğrultusunda haber yaptık.

Ömer Şahin’e düzenlediği basın toplantısında “Menderes Türel istifanızı kabul etmezse ne yapacaksınız?” diye sorduğumda.

Son derece kararlı bir ses tonuyla “Bundan sonra partime ve Manavgat’a nefer olarak hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

Ne diyelim her şeyin hayırlısı.

Kendisine yolunun açık olmasını dilerken Antalya Büyükşehri belediyesi Manavgat koordinatörlüğüne inşallah Manavgat’ı bilen ve tanıyan birisinin atanması yolunda karar verilir düşüncesindeyim.

Manavgat vakit kaybetmemeli.

Haydi, kalın sağlıcakla.

Her şey yüreğinize göre olsun.

 

HOPDEDİK

HİZMET..

Günahı ile sevabı ile

Hizmet hizmettir.

Siyasette bu iş böyle olur.

Ömer Şahin’de hesabını

Yapmış görevinden istifa etti.

Ne diyelim haydi hayırlısı..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 851