MUAMMER ÜNAL…

1970 yılında kentimizde şoför esnafına hizmet vermeye başlayan Manavgat Şoförler odası her geçen gün büyüyerek hedefte istediği yere gelirken, Nakliyeciler, Otomobilciler, Minibüsçüler ve Otobüsçüleri de içinde kapsayan koca bir oda haline geldi.


Kuruluş yıllarında hizmetleri geçen ebediyete intikal etmiş olan oda başkanlarına Allah’tan rahmet,sağ olanlara ise uzun ömürler ve selam olsun..

Şoförler Odası 2018 yılı başlarında yeni seçimlere gidiyor.

Mevcut yönetimin dışında iki aday daha olduğunu biliyoruz..

Bu adaylardan biri ise şoför camiasında “EFSANE BAŞKAN” ismi anılan Muammer Ünal..

Aylar önce başladığı seçim çalışmalarını ekibiyle birlikte gece – gündüz sürdüren Muammer Ünal’a oda üyelerinden büyük destek var..

Her gittiği taksi,durağı,kooperatif,otobüsçüler yoğun ilgi ile karşılıyor Ünal ve ekibini..

Yıllar önce Şoförler odası başkanlında çizdiği başarı grafiğini yeniden çizmek ve tüm esnafla birlikte sorunların üstüne gitmek için sıvamış kolları..

“Ben esnafımın her türlü sorununu çok iyi biliyorum..Seçildiğim günden itibaren eskiden olduğu gibi yine gece - gündüz demeden şoför esnafımın yanında olacağım..Onlar ağlarken ağlamak bize yakışmaz..Mutlu günlerinde de yanlarında olmak için ekibimle birlikte yola çıktık.Allah utandırmasın” diyor Muammer Ünal..

Hali hazırda Manavgat ve Çevresi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlığı görevini yürüten Muammer Ünal, piyasaların ne denli kritik olduğunu çok iyi biliyor.

Şoför esnafının ise birikmiş o kadar çok sorunu olduğuna dikkat çekiyor..

Göreve geldikleri günden itibaren tüm bu sorunların çözülmesi anlamında çalışmak ve sorun çözmenin yanı sıra yeni projeler üretmek için ekibiyle birlikte yola çıktıklarına işaret ediyor..

Ziyaret ettikleri her esnafın sorunlarını ise tek tek yazarak başkan olduğu gün önünde koskocaman bir sorun dosyası da olacağını ekliyor sözlerine..

Manavgat kamuoyu ile birlikte tüm şoför esnafı çok iyi tanıyor  Muammer Ünal’ı..

Şoför esnafı yeniden Muammer Ünal’ın oda başkanı olmasından yana yeşil ışık yakmış konumda.

Birçok esnaf Muammer Ünal’ın oda başkanlığı yaptığı dönemleri çok iyi hatırladıklarını, cenazeden,düğüne..

Hastaneden, kaza’ya Muammer Ünal’ın işini gücünü bir yana bırakarak 24 saat oda üyelerinin yanında hep yer aldığını anımsatıyorlar.

Bir çoğu da gönül almayı bilen,mücadeleci,tuttuğunu koparan,sorunları çok iyi bilen bir dava adamı olduğu için Muammer Ünal’dan yana tercihlerini kullanacaklarını anlatıyorlar bir bir..

Sizin anlayacağınız Ocak ayı içerisinde yapılacak olan Manavgat Şoförler ve Otomobilciler odasındaki seçimlerde ibre Muammer Ünal ve ekibine yönelmiş konumda..

Aylardır sürdürdüğü seçim çalışmalarının sonuçlandığında göreceğiz tabloyu..

Ne diyelim,şimdiden hayırlısı olsun..

Haydi, kalın sağlıcakla.

Her şey yüreğinize göre olsun..

 

 

 

HOPDEDİK

ODALAR..

2018 Ocak ayı

Hareketli geçecek gibi.

Odalar seçime gidecek.

Kim gidici..

Kim kalıcı üyeler belirleyecek.

Haydi hayırlısı..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 765