MANAVGAT ŞELALESİ..

Geçtiğimiz aylarda Manavgat Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılan ve ÖZULUS şirketi tarafından beş yıllığına kiralanan Manavgat Belediyesi Günübirlik tesisleri hizmete açıldı.

ÖZULUS şirketi Yönetim Kurulu başkanı Bilal Özen, Manavgat Manavgatlı basın mensupları ile birlikte 14 Mayıs 2017 Anneler gününde bir araya geldi.

Kahvaltılı basın toplantısı sırasında Manavgat Şelalesinin yeni yüzünü görme,tanıma ve gezme fırsatımız oldu.

Yıllardır Sarılar muhtarlığı ve daha sonra Sarılar Belediyesi tarafından işletilen şelaleye her ne hikmetse Manavgat halkının gitme imkanı yoktu.

Her ne hikmetse diyorum.

Fahiş fiyat uygulamaları.

Yerli – yabancı turist ayırımı.

Manavgat’la bütünleşmeyi maalesef bir türlü hayata geçirme olanağı yaratılmadı.

Manavgat Belediye başkanı Şükrü Sözen’in üstün gayret ve çabası ve karşılarına çıkan tüm engellemelere karşın şelalemiz yeni bir hüviyete kavuşmuş.

Yeni bir görünüm,çağdaş binalar..

Restaurant, kahvaltı salonu.

Çocuk bahçesi.

Nargile keyfi.

Alış veriş imkanları ile ÖZULUS şirketi de bu güzelliğin üzerine çok kısa zaman diliminde yeni bir dünya yaratarak Manavgat’ın vitrini haline getirmişler.

Öncelikle Şükrü Sözen ve ekibini daha sonra ÖZULUS şirketi yönetim kurulu başkanı Bilal Özen ve ekibini yürekten kutluyorum.

Gayet samimi bir havada geçen kahvaltılı basın toplantısı sonrası Bilal Özen gazetecileri gezdirirken çok önemli açıklamalarda bulundu.

İhalenin hemen akabinde Manavgat kamuoyunda çıkan dedikodulara dikkat çekerek “Ben ticaretin içinden gelen bir kişiyim.Ticaret benim işim salt Manavgat şelalesi değil,başka ticari işlerimde var..Çıkan dedikodularda birçok üretim olduğunu biliyorum..Benim ve şirketimin bu işletmede asla ve asla ortağı yoktur.Öncelikle buna bir açıklama getirmek istedim” dedi.

Daha sonra yeniden yapılanan Manavgat Şelalesini hep birlikte gezdik.

Güzelden yana her türlü gereksinimi harfiyen yapmışlar.

Hakiki köy kahvaltısı hizmetlerine başlamışlar.

Çoluk çocuğu ile gelen ailelere özel hizmet için çocuk oyun bahçesi oluşturmuşlar.

Şirketlerin toplantıları, yemek, nişan, düğün organizasyonları için hazırladıkları restaurant’ta harika bir sahne yapılmış.

Ses düzeninden ışık düzenine muhteşem olmuş.

Alış veriş merkezini gezerken Bilal Özen, “Abi size bir liranın sırrını vereyim, ama bedava olmaz” diyerek, bir liranın ne kadar önemli olduğuna dikkat çekerek, damlaya damlaya göl olacağının sinyali verdi.

Çay,kahve,içeceklerin tabiri caiz ise sudan ucuz olduğunu vurguladı.

Sizin anlayacağınız Manavgat Belediyesi Günübirlik tesisleri gerçekten yoğun emeğin ve terin döküldüğü bir ortamda gerek yerli, gerek yabancı ve bilhassa Manavgat’ın yararlanacağı bir tesis olarak hizmete sunulmuş.

Ne diyelim hayırlı, uğurlu olsun, bol kazançlar.

Haydi, kalın sağlıcakla.

Her şey yüreğinize göre olsun.

 

 

HOPDEDİK

HAYIRLI OLSUN..

Manavgat Şelalesi

Yeni yüzü ile hizmete girdi.

Eski camlar bardak oldu,

Yeni vitrin

Hayırlı olsun.

Bol kazançlı

Bereketli günler..

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 920