KANO FESTİVALİ...

Manavgat Belediyesi, Akdeniz Üniversitesi Meslek Yüksekokulu, Titreyengöl Sorgun Turizm Yatırımcıları Birliği (TİSOYAB) ile bölge turizmcilerinin ortaklaşa düzenlediği, “2. Uluslararası Titreyengöl Sorgun Dragon Kano Festivali” devam ediyor...

Renkli sahnelere şahit olduğumuz ve gerek yurt içinden, gerekse yurtdışından bölgemize tatile gelen konuklarımızın büyük ilgisini çeken Festivalin gelecek yıllarda Manavgat’a büyük katkıları olacağı hiç şüphe yok ki,geri getirisi yüksek olacaktır.

Turizmin yok olmaya yüz tuttuğu bugünlerde yapılacak her etkinliğin kente büyük katkıları olacağı kaçınılmaz bir gerçektir.

Hani Büyükşehir Belediyesinin aylardır delik-deşik ettiği ve bir ayda bitirileceği söylenen Manavgat içindeki tabelalar geldi aklıma Kano Festivalini takip ederken.

Ne diyor Sayın Türel o tabelalarda “Manavgat’a İyi Gelecek”…

Doğrusunu isterseniz bir ayda trafiğe açılacak denilen Antalya Caddesi ve diğer merkezi cadde ve Bulvarlardaki çalışmaların sonra ermemesi Manavgat’a iyi mi?.

Yoksa kötü mü geldiği tartışılır...

Yoooo tartışılmaz...

Esnafın perişanlığını gün yüzüne çıkarır.

Lafla peynir gemisi yürümüyor beyler...

Turizmin bu yıl berbat gittiği bir ortam da sözünüzde duramıyor ve üstüne üstlük utanmadan sıkılmadan tabelalarla “Manavgat’a İyi Gelecek” sloganları ile kentimizi süslüyorsanız inanın çok düşündürücüdür.

Tüm bu düşündürücü sonuçların ilerde kime iyi geleceği belli olacaktır.

Nerede kalmıştık...

Kano Festivalinde ...

Evet; bir kentin tanıtılmazı.

Turizmde daha iyiye gitmesi anlamında yapılacak her yatırımın.

Her etkinliğin geri döneceği çok gerçektir.

Bu anlamda Manavgat Belediye başkanı Şükrü Sözen başta olmak üzere Uluslar arası ikinci Kano festivaline emeği geçenleri organizeye katkıda bulunanları yürekten kutluyor.

Yapılan her güzel etkinliğin ayakta alkışlanması gerektiğine inanarak.

“Manavgat’a İyi Gelecek” sloganlarının acilen yerine getirilerek Manavgatlının daha fazla çile çekmesine izin verilmemesini ve sonra erdirilmesini diliyorum…

Haydi, kalın sağlıcakla.

Her şey yüreğinize göre olsun.

 

 

 

HOPDEDİK

FESTİVAL...

Tanıtım çok önemlidir,

Hele hele bugünlerde

Daha çok önemli...

İkinci kano Festivali

Manavgat’a büyük katkılar sağladı.

Ne diyelim,

Helal olsun

Düzenleyenlere...

Diğer Yazıları
  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 536