Otel yatırımları hız kesmiyor

Otel yatırımları hız kesmiyor
Türkiye’nin en büyük turizm destinasyonu olan Manavgat’ta otel yatırımları hız kesmiyor. Turizmciler, Manavgat’ta gelecek sezon için yaklaşık 10 bin yeni yatağın hizmete gireceğini belirtiyor.29.11.2012 06:10

Manavgat’ın Gündoğdu Beldesi’nde Tezcan Kardeşler İnşaat tarafından yapımı devam eden The Colour West Otel’in 10 milyon Euro’ya tamamlanacağı kaydedildi. Koray Sarıkaya ve Fırat Çalışır’ın sahibi olduğu The Colour West Otel, 10 bin metrekare alanda, 25 bin metrekare kapalı alan üzerine yapılıyor. Otelin 280 oda 700 yatak kapasiteli olacağını belirten sahiplerinden Koray Sarıkaya; “5 yıldızlı otelimiz, Herşey Dahil sistemi Aile konsepti olarak faaliyet gösterecek. İnşaatı 1 Mayıs’ta tamamlanacak olan otelimiz, 15 Mayıs 2013’te müşteri kabul edecek” diye konuştu.

Otel inşaatını yapan Tezcan Kardeşler İnşaat firmasının sahibi Nasuh Tezcan ise oteli 1 Mayıs’a kadar tamamlayacaklarını ifade ederek, “Manavgat turizm bölgesi. Buraya her yapılan yatırım, hem bölge insanına istihdam sağlıyor, hemde ülkemize döviz kazandırıyor” diye konuştu.

Diğer TURİZM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir