Türkiye’yi temsil ettiler

Türkiye’yi temsil ettiler
Manavgat Galatasaray Futbol Okulu öğrencileri Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil etti. 01.08.2015 16:45

Manavgat’ta geleceğin yıldızlarına futbol eğitimi veren Manavgat Galatasaray Futbol Okulu öğrencileri Mervesu Emre ile Arda Gökçen, Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil etmenin gururunu yaşadı.

 

Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil etmek Türkiye’den sadece 3 kişinin seçildiğini ifade eden Manavgat Galatasaray Futbol Okulu Koordinatörü Kahraman Emre, “Galatasaray Futbol Okulu olarak gençlerimi geleceğin yıldız oyunları olarak eğitim verip hazırlıyoruz.

 Zorlu mücadelelerin arkasında her zaman başarının olduğunu ve her başarının birer zafer olduğunu her zaman öğrencilerimize öğretiyoruz. Ve bunu onlara hayat felsefesi olarak kabul ettiriyoruz. Öğrencilerimizin hepsi birbirinden değerli ve çalışkan, hepsi azimli bir şekilde düzenli şekilde çalışarak antrenmanlarını yapıyorlar. Bu çalışkan gençlerimiz bizlere çok büyük bir gurur yaşattılar. Şampiyonlar Ligi’nde Türkiye’yi temsil etmek için Türkiye’den sadece 3 kişi seçilmekteydi. Ve bizim öğrencilerimiz bu 3 kişiden 2’si oldu.

 Bu gurur Manavgat’ındır. Manavgat’ın başarılı gençleri Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil etti. Her zaman bizlere güvenen, destek veren, yanımızda olan bütün sporseverlere ve velilerimize sonsuz teşekkür ediyorum. Aynı zaman gençlerimiz ile tek tek ilgilenen Hocamız Yılmaz Özemre’ye de çok teşekkür edip, başarılarının devamını diliyorum. Artık Manavgat’ta geleceğinin yıldız futbol oyuncuları yetişiyor. Bu gurur Manavgat’ındır. Azimle çalışan bütün öğrencilerime ileriki futbol hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Koordinatör Emre, Manavgat Galatasaray Futbol Okulu’nun bilimsel testler ve düzenli eğitim sistemi ile öğrencilerini Galatasaray Futbol Kulübünün altyapısına hazırladıklarını ifade etti.

 

Haber: Orçun Veysel Kaya

 


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir