Suudi Arabistan Milli Takımı Manavgat’ta

Suudi Arabistan Milli Takımı Manavgat’ta
Suudi Arabistan Futbol Federasyonu Manavgat’ı kamp bölgesi seçti. 14.07.2016 18:06

Geçtiğimiz aylarda A Milli Takımın kamp yaptığı ilçemize bu kez 16 yaş altı Milli takım futbolcuları kamp için geldiler.

Yaz kampı olarak düzenlenen kamp etkinlikleri boyunca kültürfizik çalışmaları ile birlikte denize de girerek güç toplayan Suudi Arabistan 16 yaş altı futbol takımının teknik direktörü Muhammed Abdallaa Alabdali, ülkemizin cennet olduğunu ve bir futbol takımı için her türlü hazırlığın yapılacağı deniz, orman ve dağ üçgeninde çalışmalarla kamp boyunca futbolcularına kondisyon yükleme programları ile günlerini dolu dolu geçirdiklerini söyledi.

Suudi Arabistan Futbol Federasyonun Türkiye’yi, kamp yeri olarak seçmesinin altında Müslüman ülke olmakla birlikte Manavgat’ın güvenli bölge olduğuna dikkat çeken teknik direktör Muhammed Abdallaa Alabdali şöyle konuştu;

“Daha öncede A Milli takımızı Manavgat’ta kamp yapmıştı. Yararını gördüler. Bu bölgenin oksijeni kültür fizik ve güç toplamak için önemli.Günlük çalışma tempomuzu her gün arttırarak Suudi Arabistan’a döneceğiz.Futbolcularımıza bu kamp süresi çok iyi gelecek.Manavgatlılara misafirperverliklerinden ve gösterdikleri ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir