Seslerini bu başarı ile duyurdular

Seslerini bu başarı ile duyurdular
Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Voleybol Takımı tarihinde bir ilki gerçekleştirerek, Türkiye 2. ‘si oldu. 17.05.2016 18:07

Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Voleybol Takımı, grup maçlarını namalüp lider olarak tamamlayarak, Eskişehir'de gerçekleşen Voleybol Türkiye Şampiyonasında, tamamı milli sporculardan oluşan, Amasya Lokman Hekim İşitme Engelliler Voleybol takımına finalde yenilerek, Türkiye 2.’si  oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan İşitme Engelliler Tercümanı Guddusi Aydın; “Bu önemli başarının ilçemize kazandırılmasında, baştan sona her türlü engelleme ve sıkıntıya rağmen mücadele ve fedakarlık yapan Manavgat Belediyesi İşitme Engelliler Spor Külübü başkanı Hasan Hüseyin Aydın , her zaman destek veren Belediye Başkanımız Şükrü Sözen ve Belediye'mize, sıkıştığımız her zaman yardımımıza yetişen Antalya Milletvekilimiz İbrahim Aydın , Kaymakamımız Nazmi Günlü , bize her zaman öncelik veren  İlçe Spor Müdürümüz Baturalp Eliçevik , her maçımıza gelen ve takibini yapan basın mensubu Arif Kaplan, Antrenörumüz Alper Uçar ,Kulüp Yönetimimiz, sahada ter döken Teknik heyet ve sporcularımız, bizi maçlarda yalnız bırakmayan seyircimiz'i tebrik ve teşekkür ederiz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

Haber Merkezi 


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir