Şampiyonluk maçına adım adım

Şampiyonluk maçına adım adım
Teke ve Göller Yöresi Akdeniz Futbol Master Ligi B grubunda oynanan maçların ardından, Pazar günü A grubunda Side Atatürk Stadyumunda oynanan Side Masterler – Antalya Asfad ve Manavgat Stadyumunda oynanan, Manavgat SMMMO- Eğirdir maçının ardından ligde sona gelindi. 14.03.2016 16:03

A Grubunda bu hafta oynanan maçlarda Side Spor Antalya Asfad’ı 1 – 0 ile geçerek, liderliğini sürdürürken, Manavgat SMMMO Masterleri ise; bol gollü geçen Eğirdir maçından 8 – 4 lük galibiyetle ayrıldı.

 

A ve B grubunda takımlar son maçlarını hafta sonu Kemer’de oynayarak, önce gruplarında liderlik mücadelesi verecek, ardından da her iki grubun lideri arasında oynanacak final maçı ile 2015- 2016 sezonunun lig şampiyonunu belirleyecekler.

 

A Grubunda oynadığı dört maçta dört galibiyetle liderliğini sürdürmekte olan Side Masterleri, hafta sonunda Kemer Masterleri ile grup birinciliği için mücadele ederken, Manavgat SMMMO Masterleri, Isparta ile Antalya Asfad’da Eğirdir Masterleri ile sıralama için sahaya çıkacaklar.

 

B grubunun Kemer’de oynanacak ligin son maçlarında; dört maçta dört galibiyeti olan Uşak Masterler, Şuhut Masterler ile mücadele ederken; Şeker spor Masterleri, Tüfad ile oynayacaklar. Grubun son maçında ise; Afyonkarahisar ve Salihli maçları oynanacak ve pazar günü oynanacak final maçlarından sonra sezonun şampiyonu belirlenerek, kupalar sahibini bulacak.     

 

Haber Merkezi                                                                                             

                                                                                              
Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir