Rafting Türkiye Şampiyonası ödül töreni yapıldı

Rafting Türkiye Şampiyonası ödül töreni yapıldı
Beşkonak Köprülü Kanyon Rafting parkurunda yapılan Rafting Türkiye Şampiyonası sonucu kazanan takımlar ödüllerin sahibi oldu. 07.09.2015 17:51

Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu tarafından Manavgat Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü ile Köprülü Kanyon Turizm Geliştirme Kooperatif Başkanlığı'nın işbirliği içerisinde Manavgat Belediyesi, Turizm Danışma Bürosu ve İlçe Milli Eğitimi Müdürlüğü’nün destekleriyle 03-06 Eylül 2015 tarihleri arasında Beşkonak Köprülü Kanyon Rafting parkurunda takımlar şampiyonluk için yarıştı.

DÜNYA ŞAMPİYONASINDA ÜLKEMİZİ TEMSİL EDECEKLER

 Organize edilen yarışlara kadın ve erkeklerde 13 takım ve 120 sporcu katılım gösterdi. Rizeli sporcuların ön plana çıktığı yarışlara Manavgat bir takımla katılım sağladı. Şampiyona sonunda 19 yaş altı erkeklerde Rizespor Kulübü birinci, Rize Gençlik Spor Kulübü ikinci, Rize Çaykurspor Kulübü üçüncü oldu. Açık yaş erkeklerde Rize Çaykurspor Kulübü birinci, Rize Belediyespor Kulübü ikinci, Denizkızı Su Altı Doğa Spor Kulübü üçüncülüğü elde etti. (Open)Açık Yaş kadınlarda ise Ekstrem Türk Spor Kulübü birinci, Erzincan Munzur Fırat Spor Kulübü ikinci, Denizkızı Su Altı Doğa Spor Kulübü üçüncü olarak şampiyonayı tamamladı. Burada şampiyonada derece alan takım ve sporcular, iki ay sonra Endonezya’da yapılacak Dünya Şampiyonasında ülkemizi milli forma ile temsil edecek.

YARIŞMADA SÜRPRİZ EVLİLİK TEKLİFİ

 Ödül töreninde; eşine az rastlanır bir olay yaşandı. Rizeli milli raftingci Aydın Aksoy, kız arkadaşı Gamze Gürcü'ye sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Yaşanan bu olay ödül töreninde renkli anların yaşanmasına neden oldu.


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir