Plajda voleybol şenliği başladı

Plajda voleybol şenliği başladı
Manavgat Belediyesi'nin yaz etkinlikleri kapsamında ilkini gerçekleştirdiği Plaj Voleybolu Turnuvası halk takımı maçları ile başladı. Boğaz Otel Plajında yapılan turnuvanın ilk gününde heyecanlı maçlara sahne oldu.28.07.2016 17:37

Manavgat Belediyesi'nin yaz etkinlikleri kapsamında ilkini gerçekleştirdiği Plaj Voleybolu Turnuvası halk takımlarının katılımı ile başladı. Yaz aylarını keyifli bir hale getirmek ve Manavgat halkına sporu sevdirmek amacı ile düzenlenen turnuva, 26 - 31 Temmuz tarihleri arasında devam edecek. Boğaz Otel Plajı’nda yapılan turnuvanın açılış günü maçlarını izlemeye Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye meclis üyeleri ve sporseverler katıldı. 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla açılan voleybol turnuvası heyecan dolu anlara sahne oldu.

 

ŞAMPİYON VOLEYBOLCULAR GELİYOR

Halk takımları kategorisine 16 erkek ve 8 bayan takımı katılacağı, Manavgat Cup'ınstartının ise 8 Temmuz perşembe günü verileceği belirtildi. Manavgat Cup'taTürkiye ve Avrupa Şampiyonalarında boy gösteren yerli ve yabancı kadın sporculardan oluşan 8 takımın turnuvaya dahil olacağı açıklandı. Profesyonel oyuncuların ve halk takımlarının ayrı ayrı yapacağı karşılaşmalar sonucunda yarı final ve final müsabakaları ile turnuvanın şampiyonu belli olacak. Her gün 8 mücadelenin yapıldığı maçlar saat 19.30 da başlıyor. Katılan takımlara katılım belgesi verilirken, dereceye giren takımlar ise kupa ve madalyalarını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'in elinden alacak.

 

Haber Merkezi 


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir