Lig şampiyonluğu için mücadele edecekler

Lig şampiyonluğu için mücadele edecekler
Teke ve Göller Yöresi - Akdeniz Masterler Futbol Ligi A Grubunda bu hafta Çolaklı Atatürk Stadyumunda ve Kemer Çamyuva’da oynanan maçlarla devam ederken; Side Masterler haftayı maç yapmadan geçirdi. 07.03.2016 18:13

 

TGY – Akdeniz Masterler Futbol Liginde haftanın karşılaşmalarında; Çolaklı Atatürk Stadyumunda oynanan maçta Manavgat SMMM Masterler, Antalya Asfad’a 3 – 2 mağlup olurken, Çamyuva’da oynanan maçta ise; Kemer Masterleri, Isparta Masterlerini 4 – 2 yenmeyi başardı.

 

Ligde 4. maçına çıkacak olan Side Masterlerinin, önümüzdeki hafta sonu oynayacağı maçtaki rakibi Antalya Asfad olurken; Manavgat SMMM Masterleri de Isparta Masterleri ile Isparta’da karşı karşıya gelecek.

 

2013 yılında kurulan Teke ve Göller Yöresi Akdeniz Liginin; B Grubunun Sorumlusu Cihan Büyüksökmen ile birlikte kurucu üyeliğini ve organizasyonu üstlenen A grubunun Sorumlusu Osman Ergin, Asfad’ın ve ligin tek bayan futbolcusu Çisem Özel ile objektiflere poz vererek lig hakkında bilgi verdiler.

 

Ergin;  “Takımlarımız ligdeki son maçlarını 19 Mart 2016 tarihinde Kemer SB Sport sahalarında oynayacaklar. Oynanan bu maçlar sonunda iki grubun liderleri lig şampiyonluğu için mücadele edecekler ve şampiyon olan takımımız bu tarihten sonraki Türkiye genelinde yapılacak olan Türkiye şampiyonalarına ligimizi temsilen katılacaklar”dedi.

           

Haber Merkezi

                                                                                  


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir