Konyaspor Avukat Ahmet Işık’ın konuğu oldu

Konyaspor Avukat Ahmet Işık’ın konuğu oldu
• 22'nci dönem Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Işık'ın Manavgat’ta Avukatlık ofisi açması nedeniyle hayırlı olsun dileklerinde bulunmak üzere ilçemize gelen Konyaspor futbol kulübü yöneticileri ilçemize hayran kaldı.03.05.2016 09:32

Torku Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, kulübün yakaladığı başarıyla ilgili, "Mütevazi bir bütçeyle bu başarıyı yakaladık. İnanılmışlığın bir zaferi diyebiliriz" dedi.

Torku
 Konyaspor  Kulübü Başkanı Ahmet Şan ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz Pazar akşamı Antalyaspor ile karşılaşmadan önce Manavgat’a konuk oldular.


 22'nci dönem Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Işık'ın Manavgat’ta Avukatlık ofisi açması nedeniyle hayırlı olsun dileklerinde bulunmak üzere kahvaltılı programa katıldı. Torku Konyaspor yönetimi, kahvaltının ardından  22 dönem Ak Parti Konya milletvekili Avukat Ahmet Işık'ın ofisine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Burada gazetecilere açıklama yapan Torku Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan,  Bu yıl Torku Konyaspor olarak büyük bir başarı gösterdiklerini ve lige renk kattıklarını söyledi.

Başkan Şan, kulüp tarihinde ilk defa Avrupa liglerine katılmaya hak kazandıklarını vurguladı. Anadolu kulüplerinin bunu her zaman yaşamadığını anlatan Başkan Şan, "Konya olarak buna inanmıştık. Özellikle ligin ikinci yarısında sergilediğimiz performansla bunu hak ettiğimizi düşünüyoruz. Biz şehrimizde yöneticilerle, basınımız ve taraftarlarımızla buna inandık. Bir birliktelik sağladık ve takımımız ve teknik heyetimizle bu başarı böyle geldi. Mütevazi bir bütçeyle bu başarıyı yakaladık. İnanılmışlığın bir zaferi diyebiliriz" diye konuştu.

Başkan Şan,
 Fransa'da oynanacak Avrupa Şampiyonası'nda milli takımda en az bir Torku Konyasporlu futbolcunun da forma giymesini beklediklerini kaydetti.

Torku
 Konyaspor yönetimi daha sonra Manavgat Irmağı'nda tekne turuna katıldı.

İlçemizde açtığı Avukatlık ofisi ile bundan böyle Manavgatlılara hizmet vermeyi amaçladığını belirten 22 Ak Parti Konya milletvekili Ahmet Işık,hem Avukat olarak hemde siyasi birikimleri ve tecrübesi ile siyasi ayırım yapmadan Manavgat’ın ve Manavgatlının emrinde olduğunu ve bundan böyle her türlü konuda Manavgatlılara hizmet vermekten onur duyacağını dile getirerek “Manavgat dünya kenti bir ilçe birçok ili geride bırakan gücü ile Manavgat’ımıza tecrübelerimi ve siyasi çevremi de kullanarak hizmet vermek için geldim.Tüm Manavgat’a hizmet etmekten onur duyacağım.Bu vesile Konyaspor başkanı ve yönetimini Manavgat adına ilçemizde konuk etmiş bulunmaktayım.Bu programda benimle birlikte olan basın mensuplarına da teşekkür ediyorum.Bugünden itibaren Manavgat için ne gerekiyorsa yapmak için daha değişik proje ve toplantılarda birlikte olacağız” dedi.

 


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir