Kick Boks’a Manavgat damgası

Kick Boks’a Manavgat damgası
Gürcistan Tiflis’te yapılan K1 Kick Boks Uluslararası Şampiyonada dereceye giren Türk Milli Takımı toplamda 18 altın, 8 gümüş, 3 tane bronz madalya alarak takım halinde şampiyon oldu.16.06.2015 17:11

 Ülkemizi Tiflis’te başarı ile temsil eden Manavgat Hedef Spor Kulübü sporcuları; 3 altın, 2 gümüş ve  1 bronz madalya alarak büyük başarı elde etti. Gürcistan Tiflis’te yapılan K1 Kick Boks Uluslararası Şampiyonada Muhsin Kısacık antrenörlüğünde Manavgat Hedef Spor Kulübü sporcularından ülkemizi temsil eden Delil Can Kaplan, Ahsen Ekiz ve İsmet Topal, kendi kilolarında birinci oldu. Yusuf Kökçam ve Arda Mehmet Baysal ikinci olurken, Muhammet Mert kısacık ise üçüncülük elde etti.

 

Manavgat Hedef Spor Kulübü sahibi ve  Milli Takım Antrenörü Muhsin Kısacık, “ Sporcularımla gurur duyuyorum.  Rabbime şükürler olsun, güzel ülkeme ve canım Manavgat’ıma hediye verdik.  Sponsorlarımız olan, MHP İlçe Başkanı İsmail Hakkı Karadağ, Sueno Beach Otel Side ve Naci Çil’e sonsuz teşekkürler. Bu yetenekli sporcularımızın sponsorlar tarafından desteklenmesi çok önemli ve değerli” dedi.

 

 

 


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir