İlk yıl Uğur’lu geldi

İlk yıl Uğur’lu geldi
Manavgat Uğur Temel Lisesi, eğitim öğretim hayatının ilk yılında sportif faaliyetlerde adından söz ettirmeye başladı.08.12.2015 17:35

Uğur Temel Lisesi, geçtiğimiz günlerde Manavgat’ta okullar arası yapılan Futsal (salon futbolu) yarışmasında ilçe 3’üncüsü oldu. Ayrıca Antalya genelinde yapalın masa tenisi turnuvalarında da Antalya 2’ncisi olan Uğur Temel Lisesi öğrencileri Milli Takım kampına davet edildi.

Manavgat 3’ncüsü olan Uğur Temel Lisesi Futsal takımı öğrencileri: “ Mustafa Utku Çekiç, Mehmet Arslan, Berkcan Taşkıran, Mert Aydın,Kaan Mert Nasırcılar,Seyfihan Bulut, Murat Dinçer, Abdullah Çelik,
Deniz Saruhan, Halil İbrahim Eğri, Yiğit Köken,Uğurcan Eroğlu”
isimlerinden oluşuyor. 

 Masa Tenisi yarışmalarında Antalya 2’ncisi olan öğrenciler ise; 11-A sınıfından Ümran Demir, Ebru Deniz Gök ve 12-E sınıfından Aslı Uçar oldu. Ümran Demir ve Ebru Deniz Gök isimli öğrenciler yarıyıl tatilinde Manavgat’ta düzenlenecek olan Milli Takım kampına davet edildi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Manavgat Uğur Temel Lisesi Müdürü Murat Gündüzalp; “Okulumuzun eğitim öğretim hayatının ilk yılı olmasına rağmen sportif faaliyetlerde de kendisini göstermesinden dolayı mutluyuz. Sportif faaliyetleri destekliyoruz, öğrencilerimizi yönlendiriyoruz ve onlarla gurur duyuyoruz. Bu başarılarımızın devamının geleceğinden eminiz” dedi.

Haber-Foto: Duygu DOĞAN 


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir