BELEDİYESPOR KAYIPLARDA

BELEDİYESPOR  KAYIPLARDA
Bölgesel Amatör Lig 7 grupta yer alan temsilcimiz Manavgat Belediyespor ligin son haftasında deplasmanda Akşehirspor'a 0-1 mağlup olarak ligde kalma şansını zora soktu. 09.04.2018 17:04

 Öte yandan ligden düşmesi haftalar öncesinden belli olan Manavgatspor ise deplasmanda Anamur Belediyespor'u 2-4 mağlup ederek  BAL'a veda etti.  Manavgat Belediyespor'un BAL'da kalabilmesi için bu sezonu şampiyon olarak tamamlayan Serik Belediyespor'un terfi maçlarını kazanıp 3. lige çıkması gerekiyor. Serik Belediyespor 3. lige çıksa bile Manavgat Belediyespor Süper Amatör lig ikincisi Kestel  ile play off maçı oynacak. Serik Belediyespor 3. lige çıkamaz ise Manavgat Belediyespor  Bölgesel Amatör Lige veda edecek. Bu durumda Kepez Belediyespor'da ligde kalabilmek için Kestel ile play off maçları oynacak. Bu maçın kazananı Bölgesel Amatör Lig'de yoluna devam edecek.

Final’in adı Serik – Ödemiş

Bölgesel Amatör ligi şampiyon olarak tamamlayan Serik Belediyespor  3. lige çıkarsa  BAL liginde Antalya'yı Konyaltı Belediyespor, Kepez Belediyespor, Manavgat Belediyespor  yada  Kestelspor  temsil edecek. Serik Belediyespor 3. lige çıkamaz ise BAL ligi Serik, Konyalatı Bld, Kepez yada Kestel şeklinde oluşacak. Manavgat Belediyespor ise Gölhisar ve Manavgatspor'un ardından BAL'a veda eden üçüncü takım olacak. 3.lige terfi maçında ise  Serik Belediye Spor - Ödemiş Belediye Spor ile karşılaşacak.

 

 Not:Manavgat spor geçen sezon 3.ligden düştüğü için bu yil BAL da Antalya 4 takimla temsil edildi.

 

BÖLGESEL AMATOR LİG 7.GRUP SON HAFTA  SONUÇLARI

 

Akşehirspor 1-0 Manavgat Bld

Anamur Bld 2-4 Manavgatspor

Bucak Bld Oğuzhanspor 4-1 Silifke Bld

Ereğlispor 1-0 Gölhisarspor

Kepez Bld 0-0 Sarayönü Bld

Serik Bld 0-2 Isparta Davrazspor

Mut İdman Yurdu 2-1 Karaman Bld

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir