Bahçeşehir’de ‘Es Es’ rüzgarı

Bahçeşehir’de ‘Es Es’ rüzgarı
Ünlü futbolcular Bahçeşehir’li öğrencilerle buluştu. Öğrenciler etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. 06.01.2016 18:18

Manavgat Bahçeşehir Koleji, Kariyer Günleri kapsamında Eskişehirspor Teknik Direktörü Samet Aybaba ve Eskişehirspor futbol oyuncusu Emre Güral’ı ağırladı.

Düzenlenen etkinlikte Eskişehirsporlular öğrencilere ilk önce kendilerini tanıttı. Daha sonra soru- cevap şeklinde devam eden etkinlik, hatıra fotoğrafları ile son buldu. 

Öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Samet Aybaba bir öğrencinin,’ hangi takımı tutuyorsunuz’ sorusuna;“Çocukluktan beri Beşiktaşlıyım, futbolcusu oldum, teknik direktörü oldum ve en sonunda da Başkan olacağım inşallah” cevabını verdi.  Futbola nasıl başladınız sorusuna ise, o zamanın şartlarında turunç meyvesi ile futbol oynadıkları yanıtını veren Aybaba, öğrencileri sordukları güzel sorulardan dolayı tebrik etti. Futbolcu Emre Güral’a ise, ‘ileride hangi takımda oynamak istersiniz’ sorusunu; “Beşiktaş’a her zaman sempati duydum ve ileride Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” diyerek yanıtladı.

Soru cevap kısmından sonra futbolculara Manavgat Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aydın tarafından Teşekkür Plaketi verildi. Futbolcular da Turgut Aydın’a günün anısına forma hediye etti.

Haber-Foto: Duygu KAYA

 


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir