Akdeniz'in Milli Gururları

Akdeniz'in Milli Gururları
Akdeniz Savunma Sanatları Spor Kulübü Antalya'da düzenlenecek olan EMF-Avrupa Muay Thai Federasyonu Kupasına 1 Milli Antrenör 2 sporcu ile katılmanın gururunu yaşıyor.05.11.2015 15:56

11-15 Kasım tarihinde Antalya Grandpark Lara otelde düzenlenecek olan EMF-Avrupa Muay Thai Federasyonu Kupasına  (EMF-Muay Thai Open Cup 2015) Akdeniz Savunma Sanatları Spor Kulübü Antrenörü Mustafa Yapıcı Milli Takım antrenörü olarak takımın başında olacak. Ayrıca EMF-Avrupa Muay Thai Federasyonu Kupasında Antalya'yı temsil edecek sporcular arasında Gençler Kategorisinde Zeliha Doğan ve Yıldızlar Kategorisinde Ayşin Özkılıç yer alacak.

DURNA'YA TEŞEKKÜR

Muay Thai Milli Takım Antrrenörü Mustafa Yapıcı düzenelecek olan Şampiyonada kendisine görev veren Türkiye Muay Thai Federasyonu Başkanı Halil Durna ve ekibine teşekkür etti. Antalya'da düzenlenecek olan Open Cup 2015'de Türkiye'yi ve Antalya'yı en iyi şekilde temsil edeceklerini belirten Yapıcı, "Bizler orada diğer antrenör arkadaşlarım ve sporcularımızla Türk Bayrağımızı göndere çektirebilmek için elimizden geleni yapacağız. Şampiyonaya katılacak olan tüm sporcularımıza başarılar diliyorum" dedi.

HEDEF AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU

Yıldızlar kategorisi 48 kiloda ringe çıkacak olan Ayşin Özkılıç hedefinin Avrupa Şampiyonluğu olduğunu söyledi. Özkılıç, "İlkkez Milli Takımda yer almanın heyecanını yaşıyorum. Beni buralara getiren antrenörüm Mustafa Yapıcı'ya çok teşekkür ederim. Kendisi bize sadece antrenör olmuyor; yeri geliyor bir baba, yeri geliyor abi gibi bizlere sahip çıkıyor. Ben Avrupa Şampiyonu olup, şampiyonluğumu kulübüme armağan etmek istiyorum. İnşallah bunu başaracağım ve Milli Bayrağımızı göndere çektireceğim" dedi.
 Haber Merkezi

 

 

 


Etiketler: 1

Diğer SPOR haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir