Hızlı kilo verme tüyoları

Hızlı kilo verme tüyoları
Hem sıhhatli hem de hızlı bir şekilde kilo vermek olası. Sıhhatli kilo verme rejimlerinden birini seçerek kolayca zayıflayabilirsiniz... Hızlı kilo vermek olası mı? 12.09.2015 17:35

Peki kilolarınızdan acilen kurtulmak için neler yapmalısınız? Hızlı kilo vermenin bir hayli yolu olduğunu belirten uzmanlar, sıhhatli kilo verme rejimlerinden biri seçerek kolayca zayıflayabileceğinizi belirtiyorlar.

 İşte hızlı kilo vermenize yardımcı olacak kısa ve kolay adımlar:

 

1. Tutumunuzu kontrol edin. Pozitif bir görünüm, vermek istediğiniz kiloların miktarını etkiler. Kilo verme süreci süresince, zayıflama konusuna pozitif yaklaşın.

 

2. Şayet daha egzersiz yapacağınız bir yer seçmediyseniz, etrafınızdaki spor salonlarına bakın. Birçok spor salonu fiyatsız tecrübe azalıkları sunuyor. Böylelikle, hangi spor salonunun sizin için iyi olduğunu anlayabilirsiniz.

 

3. Haftada 3 defa ağırlık çalışmanın yanında, haftada en az iki sefer 45 dakika yoğun kardiyo rejimine başlayın. Bu kilo vermeniz için egzersiz kadar ehemmiyetli bir adımdır.

 

4. Değişik beslenme seçenekleri araştırın. Mecmualarda ve online web sitelerinde çok çeşitli perhiz seçenekleri bulunuyor. Ancak, bir perhizi seçmeden önce doktorunuza da müracaat edin.

 

5. İhtiyaçlarınız ve nitelikleriniz istikametinde odaklanan bir perhiz seçin. Daimi bu perhizle yaşayacağınız için nefret edeceğiniz bir tercih olmamalı, zevkle uygulayacağınız bir perhiz seçin. Bir takım programlar oldukça pahalı olabiliyor ve özel yiyecekler almanızı gerektirebiliyor. Bu yüzden, ucuz ve kolay bir perhiz seçin.

 

6. Perhizle egzersiz programını bir arada uygulayın. Kilo vermek vakit alabilir, bu yüzden sabırlı olmak ve vazgeçmemek gerekiyor

 


Etiketler: 1

Diğer SAĞLIK haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir