Yeditepe Üniversitesi 2 araştırma görevlisi alacak

Yeditepe Üniversitesi 2 araştırma görevlisi alacak
Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü, Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Araştırma Görevlisi alacak. Adayların İstanbul'da ikamet etmesi istenirken son başvuru tarihi 29 Ocak 2021 olarak belirlendi. 14.01.2021 14:28
Yeditepe Üniversitesi Rektörlüğü, 2547  sayılı  Yükseköğretim  Kanunu'nun  31.  maddesi  ile  09  Kasım  2018  tarihli  ve  30590  sayılı  Resmî  Gazete'de  yayımlanan “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ”in ilgili maddeleri uyarınca unvanı ve nitelikleri belirtilen kadrolara Öğretim Elemanları alınacak.
Mühendislik Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Araştırma Görevlisi olarak istihdam edilecek adaylarda, Biyomedikal Mühendisliği alanında lisans mezunu olmak. Biyomedikal veya Elektronik Mühendisliği alanlarında tezli yüksek lisans ya da doktora öğrencisi olmak.
Tıbbi Görüntüleme veya Biyomedikal Enstrümantasyon alanında laboratuar tecrübesi olma şartları getirildi.
Başvuracak adayların İstanbul'da ikamet etmesi istenirken, şahsen veya posta ile başvuruların ilgili fakülte dekanlıklarına yapılacağı belirtildi. Son başvuru Tarihi 29 Ocak 2021.

AYRINTILI İLAN BİLGİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir