Yaşlılara Yol Ver Dedi Kalbin’den Bıçaklandı

Yaşlılara Yol Ver Dedi Kalbin’den Bıçaklandı
Manavgat’ın Side mahallesinde meydana gelen yaşlılara yol verme nedeni ile çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüşünce 1 kişi yaralandı. Olay güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.02.11.2018 16:14Manavgat’ın Side mahallesinde bulunan bir banka şubesine annesiyle birlikte gelen A.E. Ç , o sırada işlemlerini bitirip şubeden çıkan H.G  ile  kapıda ki öncelik hakkı yüzünden tartıştı. İddiaya göre; A.E.Ç  annesini kastederek, ‘yaşlılara yol versene’ deyince  h.g. küfür ederek çıktı. Küfürleri işiten A.E.Ç, H.G’nin ardından koşarak gitti ve ikili kavgaya tutuştu. Kavga esnasında H.G  bıçakla A.E.Ç’yi  kalbinin üstünden tek bıçak darbesiyle yaraladı. Araya girenler tarafından taraflar birbirinden uzaklaştırılırken H.G  olay yerinden yürüyerek ayrıldı.

Vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekipleri, hayati tehlikesi bulunan A.E.Ç’yi yakındaki özel bir hastaneye sevk etti. Hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderilen A.E.Ç’nin  hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.

Olay yerinden yürüyerek uzaklaşan H.G’nin  yakalanması için jandarma tarafından araştırma başlatıldı.

Kavga, bankanın güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Güvenlik kamerası görüntülerinde şubeden çıkan H.G’nin  kapıda A.E.Ç  ve annesiyle karşılaştığı ve bir şeyler konuştukları görülüyor. H.G’nin  yürüyüp gitmesinin ardından annesinin engelleme çabasına rağmen A.E.Ç’nin koşarak gittiği görülen kamera görüntülerinde, Bu sırada ikili arasında kavga yaşandığı, H.G’nin , çıkardığı bıçakla A.E.Ç’yi  bıçakladığı, vatandaşların araya girmesinin ardından olay yerinden yürüyerek uzaklaştığı görülüyor.

Haber: Mithat Abakan  

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir