Verdiği parayı ve para üstünü alarak kaçtı

Verdiği parayı ve para üstünü alarak kaçtı
Manavgat Aşağı Pazarcı Mahallesi’nde Mustafa Çelik’in işlettiği tekel bayiine gelen bir kadın, sigara almak için verdiği parayı ve para üstünü cüzdanına koyarak uzaklaştı. Olay güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.14.08.2019 13:46

Manavgat’ın Aşağı Pazarcı Mahallesi’nde bulunan bir tekel bayiine gelen kimliği belirsiz bir kadın işyeri sahibi Mustafa Çelik’ten bir sigara isteyerek 50 lira uzattı. Telefonla konuşmaya devam eden kadına Mustafa Çelik, sigarasını verdikten sonra para üstünü hazırlamaya başladı. Sigarayı çantasına koyan kadın masaüstüne bıraktığı 50 lirayı ve işyeri sahibinin verdiği para üstünü de alarak gitti.

Tekel bayii sahibi Mustafa Çelik, kadının ayrılmasından sonra güvenlik kamerasını izlediğinde, kadının masaüstüne bıraktığı 50 lirayı cüzdanına geri koyduğunu görünce polise başvurdu. Mustafa Çelik, kadının 50 lira uzatıp sigara istediğini, sigarayı verdikten sonra para üstünü verdiğini bu arada kadının masaüstüne bıraktığı parayı göremediğini belirterek, “Ben sigarayı verip paranın üzerini verdiğim sırada paranın masanın üzerinde olmadığını gördüm. Kadın para üzerini de alıp çıkacağı sırada parayı vermediğini söyledim. Ne var ki elindeki para üzerini gösterdi ve parayı benim aldığımı söyledi ve gitti. O gidince kasayı saydım ve parayı vermediğini fark ettim. Polise başvurdum” dedi. Olayla ilgili polis tarafından inceleme başlatıldı.

Olay işyerinde bulunan güvenlik kamerası görüntülerine anbean yansıdı. Görüntülerde kimliği belirsiz bir kadının işyerine gelişi, cüzdanından para çıkarıp masanın üzerine bırakması ve sigara istemesi, işyeri sahibinin sigarayı vermesi ve paranın üstünü hazırlamaya başlaması, bu arada kadının masanın üstünde bulunan parayı cüzdanına koyması, işyeri sahibinin uzattığı para üstünüde cüzdanına koyması, masaüstünde para göremeyen işyeri sahibinin kadına seslenmesi, kadının geri gelip oradan ayrılması ve işyeri sahibinin kasadaki paraları sayması görülüyor.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir