Vali Karaloğlu, Beşkonak’ta raftingde

Vali Karaloğlu, Beşkonak’ta raftingde
ANTALYA Valisi Munir Karaloğlu, ziyaret ve açılış için geldiği Manavgat’ın Beşkonak bölgesinde beraberindekilerle rafting yaptı.08.09.2018 10:49

Antalya Valisi Münir Karaloğlu,Manavgat'ın xKızıldağ mahallesi Erağaç Yaylası’nda Şehitler Camii açılışına katıldı ve Karabük Mahallesi’nde muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıya Vali Münir Karaloğlu’nun yanı sıra Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Kemal Çelik; Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit, ilçe belediye başkanı Şükrü Sözen, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz’le bölge ve il müdürleri katıldı.

Muhtarlarla yapılan toplantıda “Antalya’yı sadece denize, sadece kuma, sadece güneşe sıkıştırmak Antalya’ya yapılmış en büyük haksızlıktır” diyen Vali Münir Karaloğlu, Beşkonak bölgesinde raftingin yılın 12 ayı yapılabileceğini ifade ederek, “(Antalya) Sadece deniz, kum ve güneş değil. İşte bir Köprülü Kanyon, belki eşi ve benzeri yok. Yaz aylarında, Temmuz’da, Ağustos’ta, Eylül’de raftingi dünyanın heryerinde yapamazsınız. Ama bu kanyonda neredeyse yılın 12 ayında rafting yapabileceğiniz bir doğal güzellik ve suyumuz var” dedi. Toplantıda muhtarların öneri ve şikayetlerini dinleyen Vali Karaloğlu, sorunların çözümü için ilgili müdürlüklere talimat verdi.

Toplantının ardından Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Köprülü Kanyon’da beraberindekilerle birlikte Köprüçay’ın buz gibi sularında rafting yaptı. Ekipler halinde ayrı ayrı botlarla çıkılan raftinge katılanlar zaman zaman botların kürekleriyle birbirlerine soğuk su atarak şakalaştı. Vali Münir Karaloğlu, rafting yapmak için bölgede bulunan vatandaşlarla selfi çekti.

Haber: Berra Yılmaz

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir