Vakıfbank Manavgat Şubesinde Görev Değişimi

Vakıfbank Manavgat Şubesinde Görev Değişimi
Vakıfbank Kemer Şube Müdürü olarak görev yapan Ali Kalamık Vakıfbank Manavgat Şube Müdürlüğüne atandı.21.04.2018 14:51

Vakıfbank Manavgat Şube Müdürü olarak uzun yıllardır görev yapan Yavuz Yörür’ün Manavgat Demokrasi Bulvarında açılacak olan Ticari Şube Müdürü olarak atanmasının ardından  Vakfbank Kemer Şube Müdürlüğünden Manavgat Şube Müdürlüğüne atanan Ali Kalamık göreve başladı.

Vakıfbank Manavgat Şube Müdürü Ali  Kalamık;  Vakıfbank Manavgat şubesi olarak 76 bin müşterilerini bulunduğuna dikkat çekerek “Kamu bankası olmamıza rağmen, özel bankaların sunduğu hizmetlerden farklı bir çok hizmetleri sunma kapasitesine sahibiz. “Türkiye’nin Yanındaki Güç”  sloganı ile çıktığımız bu yolda geçmişten aldığımız gücü geleceğe taşımak görevimizdir” dedi.

Ali Kalamık kimdir ?

Vakıfbank Manavgat/ANTALYA Şube Müdürü ALİ Karamık, Orta Doğu Teknik Üniversitesinden mezun oldu. Vakıfbank Bünyesinde İç Kontrolör olarak Görevine başladı.  Kemer Şubesi ne Şube Müdürü olarak atanmış ve 3 yıl bu Şube de görev yaptıktan sonra 02.04.2018 tarihi itibariyle Manavgat/Antalya Şubesinde görevine başlamıştır.  Antalya Elmalı doğumlu  ve 33 yaşında olan Karamık Evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir