Ulukapı Mahallesi sakinleri; “Toz, toprak yutmaktan bıktık”

Ulukapı Mahallesi sakinleri; “Toz, toprak yutmaktan bıktık”
Ulukapı Mahallesi sakinleri; “Toz, toprak yutmaktan bıktık”10.07.2017 13:37

Manavgat Ulukapı Mahallesinde aylardır süren ve henüz tamamlanmayan yol çalışmaları sürecinde mahalle sakinleri toz, toprak yutmaktan bıktıklarını dile getirdi.

Yapımı süren yol çalışmaları çerçevesinde yazın kavurucu sıcakları ile de birlikte toz ve toprağı sürekli teneffüs etmek zorunda kaldıklarını ifade eden Ulukapı Mahallesi sakinleri, yetkililere defalarca yapımı devam eden asfalt çalışmaları çerçevesinde yolların sulanması gerektiğini dile getirmelerine rağmen hiçbir sonuç alamadıklarını söyledi.

“YOLLARIN SULANMASINI İSTİYORUZ”

Ulukapı Mahallesi sakinleri konuyla ilgili şöyle konuştu; “Aylardır süren asfalt çalışmaları çerçevesinde yolların sulanması gerektiğini yetkililere defalarca iletmemize karşın bir sonuç alamadık. Yazın kavurucu sıcaklıklarında tozun ve toprağın içinde kalıyoruz. Yolların biran önce bitirilmesi ile birlikte yetkililerin mahallemize gereken ilgiyi göstermelerini bekliyoruz. Hiç değilse günde bir kez olsun sulanması bile bizim toz ve toprak yutmamızı engelleyecektir. Buradan yetkililere bir kez daha sesleniyoruz. Ulukapı Mahallesi sakinlerinin sesine lütfen kulak veriniz.”

Haber: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir