TV startlardan Manavgat Belediyesi’ne ziyaret

TV startlardan Manavgat Belediyesi’ne ziyaret
Ukrayna TV kanalının 13.sünü düzenlediği ve Manavgat Belediyesi'nin de sponsorluğunu üstlendiği TVSTART Festivali Çocukları, Manavgat Belediyesi’ni ziyaret etti 05.10.2019 14:44

Ukrayna TV kanalının 13.sünü düzenlediği ve Manavgat Belediyesi'nin de sponsorluğunu üstlendiği TV START Festivali Çocukları, Manavgat Belediyesi’ni ziyaret etti. Manavgat Belediyesi'nin sponsorluğunda gerçekleşen TVSTART Festivali’ne Ukrayna, Rusya, Bulgaristan, Kazakistan, Kosova, Arnavutluk, Romanya, Çekya, Vietnam, Güney Afrika olmak üzeri 10 farklı ülkedem toplam95 çocuk ve anneleri katıldı.

 

Festival kapsamında4-17 yaş arası çocuklar vokal, model, koreografi, şov programı, spikerlik gibi dallarda kıyasıya mücadele edecek. Manavgat'ın tarihi ve doğal güzelliklerini gezen çocuklar kendilerine bu fırsatı sunan Manavgat Belediyesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu. Yıldızları Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ceylan büyük bir nezaketle kapıda karşıladı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i temsilen konuşma yapan başkan yardımcısı Ceylan, “Ellerimiz, kulaklarımız, dudaklarımız ve ayaklarımız aynı sevgimiz yüreğimiz aynı. Sizleri seviyoruz hoş geldiniz” dedi.  Ziyaret sonrasında getirilen hediyeleri kabul eden Ceylan, Çocuklar için özel hazırlanmış olan paketleri de kendi elleriyle takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir