TURİZM FAKÜLTESİNDE SEKTÖRLE ÖĞRENCİLER BULUŞTU

TURİZM FAKÜLTESİNDE SEKTÖRLE ÖĞRENCİLER BULUŞTU
Akdeniz Üniversitesi Manavgat MATSO Turizm Fakültesi Söyleşi Etkinlikleri Sektörle Öğrencileri Buluşturmaya Devam Ediyor.06.12.2018 14:52

Antalya Üniversite Destekleme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve Antalya Gastronomi Birliği Derneği Başkanı Tunç Uluç, Akdeniz Üniversitesi Manavgat MATSO Turizm Fakültesi tarafından düzenlenen söyleşi programında üniversitelilerle buluştu. Akdeniz Üniversitesi Manavgat MATSO Turizm Fakültesi konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.  Dünden bugüne gastronomi ve gastronomide yeni eğilimlerin temel alındığı bir sunum ile konuşmasına başlayan Uluç, sonrasında öğrencilerle interaktif iletişim kurarak kendisine yöneltilen soruları cevapladı.

Dünden bugüne yemek formlarında ve sunumlarında meydana gelen gelişmelerden ve değişimlerden bahseden Uluç, bireysel tecrübelerini de aktararak dünyadaki yeni trendler hakkında öğrencileri bilgilendirdi. Söyleşi sonunda Manavgat MATSO Turizm Fakültesi bölüm hocaları tarafından Uluç’a katılımlarından dolayı teşekkür belgesi takdim edildi.

HABER NERKEZİ

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir