Toplum Destekli Polisler özel öğrencilere ziyaret

Toplum Destekli Polisler özel öğrencilere ziyaret
Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu’nu ziyaret etti. 04.12.2019 15:13

Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği, çocuk ve gençlerimizi suçtan korumak, polislik mesleği hakkında bilgilendirmek, devletin güvenlik birimlerinin her zaman yanlarında olduğunu göstermek ve şehirde birlikte yaşama kültürünü desteklemek, vatandaşlarımızı, öğretmenlerimizi, kamu çalışanlarını suç ile etkin mücadele kapsamında bilinçlendirmek, “Polislik Mesleği, Hırsızlık İle Mücadele, Trafik Bilinci Oluşturma, Madde Kullanımı/Kötü Alışkanlıklar İle Mücadele” amacıyla hazırlanmış broşür, anket, afişleri vatandaşlarımıza ulaştırmak amacıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü, düzenlenen etkinlik, fuar, proje ve faaliyetlere katılıyora ve destek veriyor. 

 

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile  Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği görevlilerince 3 Aralık günü Dr. Hüseyin Vural Özel Eğitim Okulu’nu ziyaret etti. Özel öğrencilerle çeşitli oyunlar oynayan Manavgat İlçe Emniyet Amirliği Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri daha sonra Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen Dünya Engelliler Günü nedeniyle konu ile ilgili broşür dağıtarak bilgilendirme yaptı.
HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir