THK Manavgat’tan “Kurban Derisi” çağrısı

THK Manavgat’tan “Kurban Derisi” çağrısı
Türk Hava Kurumu Manavgat Şubesi Başkanı Hasan Arslan, Kurban Bayramı’nda deri bağışı yapmak isteyenlerin, THK kimlik kartı bulunan kişilere makbuz karşılığında yapmalarını istedi, Arslan, “Milletimizin kurban derilerini makbuz karşılığında gönül rahatlığıyla teslim edeceği millet menfaatine en yararlı, en ciddi ve en hayırlı kurum THK'dır'” dedi.09.08.2019 14:12

Türk Hava Kurumu Manavgat Şubesi Başkanlığı deri bağışı yapmak isteyenlerin bağışlarını, THK kimlik kartı bulunan kişilere mutlaka makbuz karşılığında yapmalarını istedi. Türk Hava Kurumu Manavgat Şubesi Başkanı Hasan Arslan, “Her yıl olduğu gibi bu yıl Türk Hava Kurumu Manavgat Şube Başkanlığı olarak kısıtlı imkanlarla kurban derisi toplama faaliyetlerine devam edeceğiz. Bu yıl  11 Resmi 1 sivil toplam 12  aracımız var. Bunların her birinde 2’şer görevlimiz olacak. Geçmiş yıllara nazaran araç sıkıntımız olmasına rağmen Manavgat’ımızın bütün mahallerine gitmeye çalışacağız. Bizim vatandaşlardan ricamız derilerin güneş altına değil de gölge altında bekletmesini ve tuzlu olarak bizlere teslim etmeleridir. Manavgat’ta depomuzda görevlimiz olacak. Türk Hava Kurumu Şubemiz Bayram süresince Kaymakamlıkı binası  arkasında hizmette olacak. Dileyen vatandaşlarımız 0242 746 15 00 ve 0532 485 75 63 nolu telefonları aramak suretiyle derilerinin alınmasını sağlaya bilirler. Ya da direk kaymakamlık arkasında bulunan şubemize getirmelerini rica ediyoruz” şeklinde konuştu.

Gençlerimize istikbalin mesleği olan havacılığı sevdirmek, onlara yeni ufuklar açmak, Türkiye'nin kalkınmasına destek vermek için çabalıyoruz diyen THK Manavgat Şube Başkanı Arslan, “Milletimizin kurban derilerini makbuz karşılığında gönül rahatlığıyla teslim edeceği millet menfaatine en yararlı, en ciddi ve en hayırlı kurum THK'dır'' diyen Arslan “Bu vesileyle tüm halkımızın Mübarek kurban bayramını kutluyorum’’ dedi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir