Tatar, “5 ana maddeyi gündeme getireceğiz”

Tatar, “5 ana maddeyi gündeme getireceğiz”
MASİAD Başkanı Mücahit Tatar, “9. Manavgat Buluşması” nedeniyle Koçlar Medya Gurubu’nu ziyaret ederek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çerçeveli resmini hediye etti. Başkan Tatar, “9. Manavgat Buluşmasını önemsiyoruz, bu yıl daha çok gençlere özellikle Manavgatlı, Manavgat dışında üniversite öğrencilerimizi de davet ettik” dedi.09.08.2019 15:32

Manavgat Sanayici İş İnsanları Derneği (MASİAD) tarafından gelenekselleştirilen “9. Manavgat Buluşması” Kurban Bayramı’nın 2. Gününde gerçekleştirilecek. MASİAD Başkanı Mücahit Tatar, başkan seçilmesinden sonra ilk kez yapılacak buluşma Bosphorus Oteli’nde, sat 15.00’da kokteyl ile başlayacak, 16,30’da toplantısı gerçekleştirilecek.

MASİAD Başkanı Mücahit Tatar, geleneksel Manavgat Buluşması’na çok önem verdiklerini ifade ederek, bu yıl buluşmaya gençleri, özellikle Manavgatlı, Manavgat dışında okuyan üniversite öğrencilerini çağırdıklarını da ifade etti. Yapılacak toplantıda 5 ana maddeyi gündeme getireceklerini söyleyen Başkan tatar, “Üniversite oluşmasında yarım kalan fakültelerin hayata geçirilmesi bizim için çok önemli. OSB, yat limanı ve çekek alanını tekrar gündeme getireceğiz” dedi.

Başkan Tatar, ziyarette bulunduğu Koçlar Medya Gurubu’na Gazi Mustafa Kemal  Atatürk’ün çerçeveli resmini de hediye etti.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir