" target="_blank">

Sözen, “Yapılan testlerin sonucu negatif”

Sözen, “Yapılan testlerin sonucu negatif”
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Covit 19 tedavisi gören aile fertlerinin yapılan testler sonucunda negatif olduklarını açıkladı. Başkan Sözen, vatandaşlardan Koronavirüs tedbirlerine mutlaka uymalarını istedi. 06.04.2021 14:24

Manavgat belediye Başkanı Şükrü Sözen, bir süredir Covit 19 tedavsi gören eşi, çocukları, kardeşleri, yeğenleri ve diğer aile fertlerinin testlerinin negatife dönüştüğünü açıkladı. Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Sözen, sağlığın ve sevginin en büyük zenginlik  olduğunu söyleyerek, “Ailece geçirdiğimiz bu zorlu süreçte bizlere destek olan siz değerli dostlarımıza ve hemşehrilerimize bir kez daha yürekten teşekkür ediyorum” şeklinde konuşarak şunları söyledi:

“Bu hastalıkla ilgili tedavi gören tüm vatandaşlarımıza bir an önce sağlıklarına kavuşmaları için acil şifalar diliyorum. Biz ailece bu hastalığın ne kadar fazla önemsenmesi gerektiğini bizzat yaşayarak öğrendik. COVİD-19 Manavgat’ımızdan, ülkemizden ve tüm dünyamızdan uzak olsun. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızdan Koronavirüs tedbirlerine mutlaka uymalarını bir kez daha önemle rica ediyor, tüm halkımıza sağlıklı, mutlu ve güzel günler diliyorum.”

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir