Şenli; “Üyelerimiz ve Manavgat ekonomisi için yola çıktık”

Şenli;  “Üyelerimiz ve Manavgat ekonomisi için yola çıktık”
Şenli; “Üyelerimiz ve Manavgat ekonomisi için yola çıktık”17.02.2018 12:07

2018 Nisan ayında yapılacak olan Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) seçimleri için adaylığını koyan İbrahim Şenli, basın mensupları ile bir araya geldi.

 

MATSO Başkan Adayı İbrahim Şenli, düzenlenen basın kahvaltısında basın mensupları ile bir araya gelerek, adaylığını açıkladı. Basın açıklamasında turizmci iş adamı Şenli’nin ekip arkadaşları da hazır bulundu. MATSO Başkan Adayı İbrahim Şenli yaptığı açıklamada şunları söyledi;

 

 

“İMKANLAR, FIRSATLAR ELİMİZİN ALTINDA, GÖZÜMÜZÜN ÖNÜNDEDİR”

“Manavgat; 34 ili geride bırakan güçlü bir ekonomik yapıya sahiptir, bu yapı ülkemizin bu güzel coğrafyasında her yönüyle bizlere önemli fırsatlar sunmaktadır ve ekonominin her sektöründe vazgeçilmez bir konumdadır. Kısacası imkanlar, fırsatlar elimizin altında, gözümüzün önündedir.

Bu topraklar, bu doğa bize her şeyi cömertçe sunmuş.Bize düşen görev; elimizdeki değerlerin farkına varıp, bu değerleri en iyi şekilde kullanmak ve bu yönde çalışmalar yaparak, projeler üretmektir.

Bunun için gerekli olan bilgi, beceri, tecrübe, kadro ve ekibimizle kararlılıkla varız.Ve tabi ki Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, yani MATSO’muz için de varız.

 

“TAŞIN ALTINA TÜM VÜCUDUMUZU KOYUYORUZ”

MATSO kuruluşundan bu yana iki asli sorumluluk alanı olan konuda faaliyetler yürütmekte.

Birinci asli sorumluluğu üyesi, ikinci asli sorumluluğu  5174 Sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu kapsamında Manavgat ekonomisinin kalkınması. Ben ve ekibim bu iki ana amaç doğrultusunda, iddiamızı, çalışmalarımızı gerçekleştirmek için, “Gülen üye, büyüyen bir ekonomi için” taşın altına tüm vücudumuzu koyuyoruz.Sosyo-ekonomik açıdan olduğu gibi, Manavgat’ın sosyo-kültürel gelişmesine dokunmak ve katkı sağlamak istiyoruz. Manavgat’ın tüm kesimine etki edecek adımlar atmak, yapılan çalışmalara katkıda bulunmak hedeflerimizden biri olacaktır.

 

“HUZURLU, DEMOKRATİK BİR YARIŞ OLSUN”

Laf için değil, icraat için, MATSO’yu , üyeleri, sektörleri birbirinden ayırmak için değil, birleştirmek için,güven kırmak için değil, güven vermek için, başkalarının yaptıklarını kendine mal etmek için değil, birlikte yaptık demek için, ana çalışma alanından, rotasından çıkmış odayı, rotasına döndürmek ve yörüngesine oturtmak için MATSO Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum. Üyelerimiz ve Manavgat ekonomisi için yola çıktık. Bu yola çıkacak tüm arkadaşlara başarılar diliyorum. Huzurlu, demokratik bir yarış olsun.

 

“SÖZÜMÜZ SÖZDÜR”

Üyelerimiz, ekonomimizin tüm unsurları, Yerel Yönetimlerimiz, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Örgütleri ile birlik beraberlik içerisinde, bilgi alışverişi yaparak, ayrıştırmayarak, çözüm üreterek, kendi odamızın organları ile 7/24 çalışmaya söz veriyoruz. Sözümüz sözdür. Kazanan üye kazandıran ekonomi güçlü Manavgat, güçlü Türkiye diyerek; katıldığınız ve geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Allah yardımcımız olsun. Tüm üyelerimizi kucaklıyor, desteklerini bekliyorum.”

 

Toplantı, basın açıklamasının ardından sona erdi.

 

Haber-Foto: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir