SAYGI, HASRET, ÖZLEM VE MİNNET İLE ANIYORUZ

SAYGI, HASRET, ÖZLEM VE MİNNET İLE ANIYORUZ
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümünde rahmet, şükran ve özlemle anıyoruz. Ulu önderin aramızdan ayrılışının 80. yıl dönümü dolayısıyla Manavgat'ta bugün saat 08.55'de Atatürk anıtına çelenk sunma töreni gerçekleştirilecek.09.11.2018 15:08


 Tören daha sonra Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde saat 09.45’de  hazırlanan anma programı ile devam edecek.

KAYMAKAM YİĞİT’TEN  10 KASIM MESAJI

 Manavgat Kaymakamı Dr Mustafa Yiğit Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 80. Yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kaymakam Yiğit mesajında; “Türk İstiklal Mücadelesinin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu, eşsiz komutan, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 80. yıl dönümünde saygıyla anıyoruz. 10 Kasım, Atatürk’ü anma günü olduğu kadar; Cumhuriyetimizin ilke ve prensiplerine sahip çıkma kararlılığımızı da yenilediğimiz gündür. Ömrünü milletinin selameti ve bekasına adayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyetimizi yaşatmak, yükseltmek ve geliştirmek en önemli görevimizdir. Gelecek nesillerimizin Cumhuriyetimize sonsuza kadar sahip çıkması inancıyla vefatının 80. yıldönümünde devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Ruhu şad olsun” dedi.

Haber: Taner Durak


Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir