Salça poşetinde uyuşturucu

Salça poşetinde uyuşturucu
Yolcu otobüsünden inen hareket ve tavırlarından şüphelenilen C.T’yi durduran Manavgat Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, üzerinde ve eşyalarında yaptığı arama sonucunda, salça poşetine gizlenmiş 29 gram esrar yakaladı. 07.11.2019 12:11

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince yolcu otobüsünden inen hareket ve tavırlarından şüphelenilen C.T’nin üzerinde ve eşyalarında yaptığı arama sonucunda salça poşetine gizlenmiş 29 gram esrar ele geçirdi.

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği Manavgat’ta “Uyuşturucu Madde Ticaretini ve Kullanımını” önlemeye yönelik yapılan çalışmalar neticesinde D-400 Karayolu Sanayi Kavşağı’nda yolcu otobüsünden inen, hareket ve tavırları ile durumundan şüphelenilen C.T’nin üstünde ve çantasında arama yaptı. Yapılan arama sonucunda, salça poşetine gizlenmiş vaziyette 1 paket halinde 29 gram esrar maddesi ele geçirildi. Şüpheli C.T hakkında “Uyuşturucu Madde Bulundurmak/Kullanmak” suçundan adli işlem yapıldı.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir