Rehberlik Uzmanı Görgülü ’den ücretsiz tercih hizmeti

Rehberlik Uzmanı Görgülü ’den ücretsiz tercih hizmeti
Rehberlik Uzmanı Görgülü ’den ücretsiz tercih hizmeti01.07.2017 11:52

Her yıl binlerce öğrencinin hayatlarının belirlendiği tercih dönemi bu yıl 11 Temmuzda sınav sonuçlarının açıklanmasıyla başlayacak.

Öğrencilerin güncel bilgileri görebilecekleri kılavuz 3 Temmuzda ÖSYM’nin sayfasında yayınlanacak ve tercihler 18 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Öğrencilerin geleceklerini planladığı bu tarihlerde Manavgat’ta gelenek bozulmadan devam ediyor.

MANAVGAT’TA ÜCRETSİZ TERCİH DANIŞMA MERKEZİ

Bu zorlu tercih döneminde Rehberlik Uzmanı Necla Görgülü tarafından 12.sınıf ve mezun öğrencilerin faydalanabileceği Ücretsiz Tercih Danışma Merkezi açılıyor. Üniversiteler, bölümler hakkında detaylı bilgilendirmelerin yapılacağı, aynı zamanda üniversitede eğitim öğretim gören öğrencilerinde yaşadıkları deneyimlerini de paylaşacağı ofis, 13 Temmuz- 2 Ağustos tarihlerinde Okan Üniversitesi’nin de desteğiyle Aşağı Hisar Mah. 4580 Sok. No:10/4 ( Çağlayan İlkokulu yanı, Berlin Döner üstü)adresinde hizmet verecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Rehberlik Uzmanı Necla Görgülü; “ İyi bir planlama ancak iyi bir danışman İle olur. Tüm öğrenci ve velilerimizi bilgi almaları için ofisimize mutlaka bekliyoruz” dedi.

Haber: Duygu KAYA 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir