Portikli Yol için protokol imzalandı

Portikli Yol için protokol imzalandı
Antik Side Kentsel Tasarım Projesi’nin 3. etabı olan Portikli Yol’un yayalaştırılması için Manavgat Belediyesi ile Antalya Valiliği arasında protokol imzalandı. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, “Bu anlaşma Side’mize artı değer katacak” dedi. 11.01.2020 13:15

 Manavgat Belediye Başkanlığı ile Antalya Valiliği arasında Antik Side Kentsel Tasarım Prıjesi’nin 3. Etabı Portikli Yol’un yayalaştırılması konusunda işbirliği protokolü imzalandı.

Antik Side Kentsel Tasarım Projemizin 3. Etabı olan Portikli Yolun yayalaştırılması ile ilgili olarak yürütülen çalışmalar kapsamında, Antalya Valiliği ile işbirliği protokolü, Antalya Valiliği Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) Müdür Vekili Cemil Karabayram, Sanat Tarihçisi İlknur Erdoğan ve Manavgat Belediyesi’nin teknik heyetinin de katıldığı toplantıda imzalandı.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Side’mize artı değer katacak bu önemli çalışmamızın Manavgat’ımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir