Polis'ten Manavgat’ta huzur uygulaması

Polis'ten  Manavgat’ta huzur uygulaması
ANTALYA İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Manavgat’ta turizm sezonu öncesinde suç ve suçlularla mücadele amacıyla çeşitli şubelerden polislerin katıldığı huzur uygulaması gerçekleştirildi.23.04.2018 16:32

Manavgat’ta bar, restoran, kafe ve kahvehane gibi çeşitli eğlence mekanlarına yönelik uygulamada, Asayaiş Şube Müdürlüğü, Narkotik Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleriyle birlikte narkotik köpekleri de yer aldı. Manavgat Irmak kenarından bulunan eğlence mekanları narkotik köpeği tarafından didik didik aranırken, vatandaşların kimlik kontrolleri yapıldı ve işyerleri denetlendi.

Turizm sezonu öncesinde genel ahlak, suçun önlenmesi ve suça konu eşyaların bulunması ile aranılan şahısların yakalanması amacıyla yapılan uygulamada, 12 işyerine yasal mevzuata aykırı davranmaktan, 1 işyerine ise sigara içilmesi nedeniyle işlem yapıldı.

Manavgat’ın önemi nedeniyle emniyet birimleri tarafından, vatandaşların huzur ve güveninin sağlanması ve suçun engellenmesi amacıyla uygulamaların sık aralıklarla gerçekleştirileceği belirtildi.

Haber Taner Durak 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir