Nikahta milli takım sürprizi

Nikahta milli takım sürprizi
Nikahta milli takım sürprizi 10.10.2017 16:43

Uğur Arıcı ve Kezziban Kocuk , Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit ve İşitme Engelliler Futbol Milli Takım Teknik Direktörü Ali Metin şahitliğinde , Manavgat Belediyesi nikah salonunda dünya evine girdi. 

Milli Eğitim personeli , Manavgat Kaymakamlığı Engelliler biriminde geçici görevlendirme ile engellilere hizmet veren Uğur Arıcı , Manavgat Kaymakamı Mustafa Yiğit ve İşitme Engelliler Futbol Milli Takım Teknik Direktörü Ali Metin şahitliğinde, Kezziban Kocuk ile hayatını birleştirdi. Genç çiftin nikahları, Avrupa , Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu İşitme Engelliler Futbol takımının yanı sıra ailesi ve dostlarının katılımı ile Manavgat Belediyesi Nikah salonunda kıyıldı.

EN ÖZEL SÜRPRİZ

En özel gününde duygularını ifade Uğur Arıcı; “Kezziban hanım ile nikahımızın kıyıldığı bu özel günümüzde yanımızda olan ve şahitliğimi yapan Kaymakamımız Sayın Mustafa Yiğit, Milli Takım Teknik Direktörü Ali Metin hocamıza, ailem ve dostlarımızın yanı sıra Avrupa,  Dünya ve Olimpiyat şampiyonu olan şimdide 29 Ekimde Antalya'da İngiltere ile Avrupa Şampiyonası grup eleme maçına hazırlanan İşitme Engelliler Futbol Milli takımımızın bizi yalnız bırakmayıp, bu mutlu günümüzde yanımızda  olmaları beni çok mutlu etti.  Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Özellikle Avrupa,  Dünya ve Olimpiyat şampiyonu olarak önemli başarıları kazanmış işitme Engelliler Futbol Milli Takımımızın Teknik Heyeti ve sporcularının katılması bana sürpriz oldu , beni çok mutlu etti. İşitme Engelliler Futbol Milli Takımımıza ve bu sürprizin gerçekleşmesine sebep olan Milli Takım Teknik Direktörü Ali Metin hocamıza ve Kaymakamlık Engelliler Koordinatörü ve Milli Takım Tercümanı Guddusi Aydın abiye çok teşekkür ederim” dedi.

Nikahtan sonra Kaymakam Mustafa Yiğit aile cüzdanını Kezziban Arıcı’ya verirken,  İşitme Engelliler Futbol Milli takım Teknik Direktörü Ali Metin,  son kazanılan olimpiyat şampiyonluğunda Orhan Aydeniz'in giymiş olduğu 4 nolu formayı Uğur Arıcı 'ya takdim etti.

Haber Merkezi 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir