Milletvekili Enç, Manavgat'ı ziyaret etti

Milletvekili Enç, Manavgat'ı ziyaret etti
Milletvekili Enç, Manavgat'ı ziyaret etti 05.03.2018 14:28

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Manavgat'ın Karacalar, Sülek ve Uzunkale mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.

Milletvekili Enç'e ziyaretlerde Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz, Büyükşehir, ASAT birim müdürleri ve ilçe yönetimi eşlik etti.

“TEK KİŞİ BİLE YAŞASA ZİYARET EDİYORUZ”

Enç ziyarette yaptığı konuşmada milletvekili arkadaşları ve teşkilatlarla birlikte Antalya'nın tüm mahallelerini ziyaret edip, halkla bir araya gelmeye çalıştıklarını belirterek, "Tek bir hane olsa da tek kişi yaşasa da gidiyor, elini sıkıyor, eğer bir sorunu varsa çözmeye gayret ediyoruz" dedi.

“SEÇİMDEN SEÇİME DEĞİL HER ZAMAN HALKTIN İÇERİSİNDEYİZ”

Bu yıl içerisinde bir çok mahalleyi ziyaret ettiğine işaret eden Enç, seçimden seçime gelen bir milletvekili profilinden çok her zaman halkın içinde olmaya çalıştıklarını söyledi. Ziyaretlerde vatandaşın ihtiyaçlarını, sorunlarını yerinde tespit edip bunlara çözüm bulmaya çalıştıklarını ifade eden Enç, “Sorunları dinleyip gitmiyoruz vatandaşlarımızın yanında gerekli kurumları arayıp çözüm yollarını bulup takipçisi oluyoruz” diye konuştu.

ENÇ'TEN ŞEHİT AİLESİNE TAZİYE ZİYARETİ

Ak Parti Antalya Milletvekili Enç, mahallelerin ardından Kuzey Irak’ta Şehit düşen Cumali Gür’ün Kızılot'ta ikamet eden ailesine taziye ziyaretinde bundu. Şehidin anne ve kardeşleri ile bir süre sohbet eden Enç ardından Hacıobası kontrol noktasını ziyaret ederek bölgenin emniyeti için gece gündüz görev yapan Jandarma ve Polislerle bir araya geldi.  Kontrol noktasındaki yetkililerden bilgi alan Enç görev başındaki ekiplere kolaylıklar diledi.

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir