MESO üyeleri MAKTEK Fuarını gezdi

MESO üyeleri MAKTEK Fuarını gezdi
MESO üyeleri MAKTEK Fuarını gezdi 09.10.2017 16:20

Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası (MESO) tarafından düzenlenen MAKTEK Fuarı ve İzmir Gezisi tamamlandı. Manavgatlı esnaflar teknolojinin yeni yüzüyle tanışırken aynı zamanda tatil yapma fırsatı buldu.

Program, dünyanın en büyük açık alan müzesi olan Tren Müzesinde yapılan sabah kahvaltısı ile başladı. Yapılan kahvaltının ardından fuar alanına giderek fuar gezisine başlayan Manavgatlı esnaflar, akşamüstü teleferik gezintisi ile eğlendi. Ertesi gün Efes’i gezen Manavgatlı esnaflar, rehber eşliğinde Efes, Meryem Ana, İzmir ve Kuşadası’nın tarihi geçmişini yerinde görüp bilgi aldı. Efes Antik Kent gezisinin ardından Kuşadası’na giderek seyir terasında fotoğraf çekilen ve şehri gezen esnaflar, akşam yemeğinin ardından Manavgat’a dönüşe geçti. Esnaflar programı hazırlayan başta MESO Başkanı Hasan Çelik’e ve ekibine teşekkürlerini iletti.

“HEP DAHA İYİSİ, DAHA GÜZELİ HEDEFİMİZ”

MESO Başkan Vekili Mustafa Emre Şenli yaptığı açıklamada; “Bu tur organizasyonları yapmamızın birinci önceliği esnaflarımızın yeni ürünler ve teknoloji ile tanışması aynı zamanda katılımcı esnafların birbirleriyle olan muhabbeti, samimiyetinin arttırılmasıdır. Bu konuda turlarımıza katılan esnaflarımızdan çok güzel geri dönüşler almaktayız. İkinci hedefimiz ise yoğun tempoda çalışan esnaflarımızın 2 günlük bile olsa tatil yaparak hem farklı yer ve kültürünü görmeleri, İş stresinden uzaklaşmaları hedeflenmektedir. Yaptığımız turlarda katılımcı esnaflarımızın bizleri takdir etmesi, teşekkür etmesi de doğru yolda olduğumuzu bize göstermektedir. Katılan, bizler ile bu yola çıkan tüm esnaf arkadaşlarıma teşekkür ederim. Başkanımız ile en kısa sürede yeni projelerde sizlerle buluşacağımızın sözünü veriyorum. Manavgat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Hasan Çelik ve bizler her zaman esnaf arkadaşlarımızın yanındayız. Ekip olarak sürekli esnaflarımız için neler yapabilir diye fikir alış verişinde bulunuyoruz. Hep daha iyisi daha güzeli hedefimiz. Çalışmalarımız bu doğrultuda devam edecek” diyerek sözlerini tamamladı.     

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir