Mengen Özel İdare’den Manavgat’ta seminer

Mengen Özel İdare’den Manavgat’ta seminer
Mengen Özel İdare’den Manavgat’ta seminer21.03.2018 15:37

Mengen İlçe Özel İdare idari çalışanlarına Manavgat Sense otelde seminer verildi.

Bolu ve Mengen’de sevilen bir kişi olan İl Genel Meclis Üyesi İl Daimi Encümeni Çevre ve Sağlık Komisyon Başkanı Zeki Ozulluoğlu,İl Genel Meclis Üyesi Eyüp Beşli,İl Genel Meclis Üyesi Bedri Pehlivan,Mengen Özel İdare Müdürü Dursun Bulat, Ali Yiğit, Muzaffer İnal, Yiğit Mert Öcal, Yücel Karatepe Seminer sonrası Manavgat Aşçılar Derneği onursal başkanı Tafed Baş. Yar. İsmail Karataş’ı ziyaret etti.

İsmail Karataş konuşmasında; “Böyle bir ekiple Manavgat’ta beraber olmak onurlandırdı, Mengen’de görüşüp bir arada olmak arzu ediyordum, ama nasip burada böyle bir güzide ekiple buluşmak beni onurlandırdı. Hazırlamış olduğum birer adet plaketleri burada sizlere ikram etmek daha da anlam taşıyacağını düşünerek kabulünü rica ederim. Sizler Mengen için özverili çalışan, her bir köylerimize hizmeti kimseleri ayırt etmeden getiriyorsunuz, çalışmalarınızın bundan sonrada devamı aynı hassasiyetle devam edeceğinize inancım tamdır. Sizler halkımıza güç veriyorsunuz inşallah hayırlısı ile bu sezonda başarılarınızın devamını dilerim seminerinizi Manavgat’ta düşünmeniz şahsımı fazlası ile mutlu etti” dedi.

Ozulluoğlu ise konuşmasında;  “Benim görevim bu, lâyıkı ile yapmaya çalışıyoruz, Bolu ve Mengen olsun her taraf bizim işimiz halkımızın işi, halkımız ne kadar mutlu olursa bizlerde mutlu oluyoruz, tabi ki bu bir ekip işi sağ olsunlar verilen görevi titizlikle yamaları bizlere de şevk veriyor, inşallah 2018 sezonu da gayet iyi geçer halkımız da mutlu olur. Durmak yok, yola devam” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

 

 

 

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir