MAYDER’den muhteşem yılbaşı programı

MAYDER’den muhteşem yılbaşı programı
Manavgat Kültür ve Yaşam Derneği (MAYDER) ve Manavgat Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen yeni yıl konseri Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.08.01.2019 15:11

MAYDER kadınları ve çocukları tarafından hazırlanan gösteriyi MAYDER üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Gösteri MAYDER Çocukları’nın dans ve şarkılarıyla başladı. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Başarı Koleji öğrencileri, Reverans Spor Kulübü öğrencileri, Ilıca Stüdyo Aksiyon Öğrencileri, İrina Dovga Dereli Dans Stüdyosu öğrencileri, Siderus Stüdio öğrencileri ve MAYDER çocukları katıldı. Miniklerin dans ve şarkıları izleyicilerden tam not aldı.

Manavgat Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen yeni yıl konserine Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de katılarak miniklerin programını izledi.

Yılbaşı konseri MAYDER Kadınları ve İrina Akkök tarafından hazırlanan Rusça şarkı ve dans gösterisi ile sona erdi.

MAYDER Başkanı Ezgi Bahçealtı, Yılbaşı Konser programına MAYDER çocukları ve Kadınları’nın 2 aylık bir süre içinde hazırlandıklarını ifade ederek, “MAYDER Sanat Evi’nde çeşitli etkinlikler ve eğitimler vermeyi sürdürüyoruz. MAYDER Çocukları, müzik ve dans eğitimlerinin yanı sıra yabancı dil eğitimi de alıyorlar. Bu kurslar bünyemizde bulunan öğretmenlerimiz tarafından veriliyor. Yakında Kedi Evleri Projemizi gerçekleştireceğiz. Yeni Yıl için de böyle bir konser gerçekleştirdik. Bize destek olan başta Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e, Kültür Müdürü Halis Akkaya’ya, Yılbaşı Konserimize öğrencileri ile katılan okullara ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir