MATSO kadın ve genç girişimciler kurulu ilk toplantısını yaptı

MATSO kadın ve genç girişimciler kurulu ilk toplantısını yaptı
MATSO Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri ilk toplantısı gerçekleştirildi. MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, yönetim olarak komitelerin yapacakları proje ve faaliyetlerde bundan önce olduğu gibi bundan destek olacaklarını söyledi.11.04.2019 15:22

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) İl Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ilk toplantısı gerçekleştirildi. MATSO Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, yönetim kurulu üyeleri, Genel sekreter Hatice Özden Dağ Öz ve MATSO’nun TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ile TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyeleri katıldı. MATSO’yu Antalya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi’nde Nesibe Yıldız ve Hacer Aydemir Aşuk, Antalya Genç Girişimciler kurulunda Tahir Yılmaz ve Buğra Kara temsil edecek. Seçilen üyeleri MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ve Yönetim Kurulu üyeleri tebrik etti.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş yaptığı konuşmada seçimin hayırlı olmasını dileyerek sonrada yönetim olarak komitelerin yapacakları proje ve faaliyetlerde bundan önce olduğu gibi bundan destek olacaklarını söyledi. Manavgat’ta TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyesi ve  TOBB Genç Girişimciler Kurulu üyesi olduğunu hatırlatan Başkan Boztaş, bu ailenin ekip ruhu ile güzel projelere imza atacağını kaydetti.

HABER MERKEZİ

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir