MATSO’dan kuyumculara Temel Pırlanta Eğitimi

MATSO’dan kuyumculara Temel Pırlanta Eğitimi
MATSO’dan kuyumculara Temel Pırlanta Eğitimi12.03.2018 15:45

MATSO tarafından, kuyumculara yönelik ‘Temel Pırlanta ve Pırlanta Benzerleri (imitasyonlar)’ eğitimi düzenlendi.

 

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası(MATSO) ve v HRD Antwerp işbirliği ile Oda üyesi kuyumculara yönelik değerli taş ve takıları tanımaları ve mevcut bilgilerini güncellemeleri için ‘Temel Pırlanta ve Pırlanta Benzerleri (imitasyonlar)’ eğitimi düzenledi. Bir gün süren ve MATSO binasında gerçekleştirilen eğitim HRD Antwerp Pırlanta Eğitmeni Deniz Tanju Yılmaz tarafından verildi. MATSO Üyesi kuyumcuların katıldığı eğitimde Temel Pırlanta ve Pırlanta Benzerleri (imitasyonlar) ile ilgili tüm detaylar anlatıldı.  

 

“MÜŞTERİLERİNE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLECEKLER”

MATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mehmet Ergen yaptığı açıklamada, oda üyeleri ve satış danışmanlarına yönelik düzenlenen eğitiminin uzman kişiler tarafından verildiğini söyledi. Kursta temel pırlanta ve pırlanta benzerleri (imitasyonlar) ile ilgili detayların anlatıldığını kaydeden Ergen, "Verilen eğitim sayesinde sektördeki arkadaşlarımız pırlanta ve benzerlerini daha iyi ayırt ederek müşterilerine daha iyi hizmet verebilecekler. Bu da müşterilerine güven verecektir" dedi.

 

Verilen eğitime katılan üyelerin çok memnun olduğunu kaydeden Ergen,  oda tarafından açılan bu tür eğitimleri üyelerin faydalı bulduğunu ifade etti.

 

Haber Merkezi

Diğer GÜNCEL haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir